Přejít na obsah

CH7465LG-LC z Německa


drew

Doporučené příspěvky

Já myslím, že je to jednoduché...

 

Pro Vodafone je ekonomicky výhodnější platit pokuty než za spoustu peněz modifikovat nastavení všech systémů.

A já osobně jsem pro. Ať zavedou poplatek 500 měsíčně za "zajištění provozu vlastního zařízení zákazníka" , a všichni, co otravují jen aby ušetřili, rázem utichnou...

 

 

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 3
  • Děkuji 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Daviddvbc napsal:

Pro Vodafone je ekonomicky výhodnější platit pokuty než za spoustu peněz modifikovat nastavení všech systémů.

A já osobně jsem pro. Ať zavedou poplatek 500 měsíčně za "zajištění provozu vlastního zařízení zákazníka" , a všichni, co otravují jen aby ušetřili, rázem utichnou...

 

 

To by jaksi bylo uplne stejne nelegalni jakonsoucasny stav.

V 22. 8. 2023 v 21:14, paffko napsal:

Ahoj Drew, dohledával jsem, cos ty vlastně s ČTÚ řešil a koukám, že stejnou věc a už dokonce v roce 2021. Akorát jsi asi špatně zformuloval podnět, a proto ČTÚ nic nezmohl. Ale hořce vtipné, že se správní řízení a množství pochybení ohledně jedné věci táhnou s VF dlouho i přes jasná upozornění. Což dokazuje, že tady na to někdo hodně dlouho arogantně kašlal, zájem o nápravu i přes mnohá správní řízení nulový. Nejvyšší čas to tady konečně srovnat. Zdá se, že se to teď konečně daří. Protože ono chování VF je opravdu protizákonné, jakkoli to slovo zní tvrdě.

Oni mi tehdy rejli, ze zahajili jednani o prestupku. Me se pak nejak podarilo nejak ziskat vlastni router (jeste to tehdy nejak slo), tak jsem to uz pak neresil. Vlastne uplne nevim, jak to pravne postavit nejlepe - poslat operatorovi dopis s pozadavkem ma vlastni router a od CTU chtit, aby primel operatora to umoznit?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@drewA proč by to bylo nelegální? Prokazatelné náklady s tím operátor má a když to rozpočítá na desítky uživatelů namísto na statisíce, tak i ta odpovídající částka bude velká. Stejně tak se může rozhodnout i zpoplatnit každé volání, každou návštěvu technika atd. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...