Přejít na obsah

CH7465LG-LC z Německa


drew

Doporučené příspěvky

Zvysena latencia je pri Compale fakt, nie vymysel.. ze ho nevidi bezny uzivatel pri streamingu/youtube, facebooku ci nacitani www stranok neznamena, ze ten problem neexistuje! Ak ho uzivatel neregistruje (ci nevie, co to je), tak to naozaj nepotrebuje riesit.. a takych je 98%, to vie dobre Intel (vyrobca) aj provideri (poskytovatelia), preto sa to neriesi a nebude riesit.

Ci stoji rozdiel spotreby medzi cistym modemom (Cisco malo spotrebu 7-8 W) a Compalom (okolo 12-13 W v bridge mode, v router mode so zapnutym WiFi aj 20 W) za diskusiu.. a nove DOCSIS 3.1 modemy a routery maju  vyssiu spotrebu - vykonnejsie CPU, viac RAM, vykonnejsie WiFi..

 

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych řekl, kdyby to tady quadra2030 vytrvale nepropagoval, tak o tom problému téměř nikdo pravděpodobně ani neví, vzhledem k tomu, kolik těch modemů na siti je a kolik si na to zde stěžovalo lidí, to bych spočítal na prstech jedné ruky, tak si myslím, ze to tak dramatické nebude. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad to, že jiní poskytovatelé nejsou lepší: Na dvou místech, co spravuju, mám jiné poskytovatele, a jsou levnější a kvalitnější než UPC. A hlavně mají ten upload. Což třeba já ke své práci využiju, nahrávám často velká videa na cloud. 500 mbps dolu je mi k ničemu, potřeboval bych 100/100. A největší problém s tím, že michtějí zakázat používat Ubee vidím v tom, že se mi najednou cena za internet zvedne o 70 korun, což je asi 28 procent

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unhfree.net (tam UPC ani není, ale za 250 na vesnici úplně luxusní spojení, rychlost tuším 50/50 mbit, ale nevím zda to není starým domácím routerem, přes kabel jsem to nezkoušel, velmi stabilní). 

Airwaynet (Praha 4) - 100/100 za 350, po občasných výpadcích na začátku posledních cca pět let velmi stabilní a parádní rychlost za tu cenu. Tam UPC je.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...