Jump to content

drew

User
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Kabel 150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  Compal CH7465VF
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 8
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

drew's Achievements

Level 5

Level 5 (5/14)

 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. V tom případě asi má UPC dost slabé informace o konkurenci. My v domě máme možnost optických přípojek, ale žádné slevy tu Vodafone nenabízí. Já ten svůj levný tarif tehdy získal, protože se mi povedlo přesvědčit Vodafone, že bydlím v Ostravě. Lépe řečeno jsem tehdy nějak obešel geolokaci, vyplnil žádost o internet od UPC s pražskou adresou na nějaký web se speciální nabídkou pro Ostravu, a i když se nejdříve cukali, že to je jen pro Ostravu, když jsem si zřízení služby začal rozmýšlet, nakonec mi to dali. GPON není optika? Co se myslí tím rozdílem?
 2. To není pravda, v Sokolově to levnější připojení opravdu nabízí za tuto cenu, ale v Praze ne - nejlevnější připojení 150mbit/10mbit je tu za 520 i s modemem, cena za 243 korun je víc jak poloviční.
 3. Tak nabídl jsem levné (oproti ceníku) připojení k internetu někomu pro převod, jak mě k tomu nabádal operátor na infolince Vodafonu.
 4. No, na druhou stranu mě do toho převodu tlačí přímo člověk na telefonní lince Vodafonu. Jako aspoň bych očekával, že to smaže někdo, kdo pro Vodafone pracuje. Na druhou stranu tomu ale moc nerozumím. Tenhle postup umožňují, ale nedovolí o něm mluvit?
 5. Zdravím, jsou ohledně toho nějaké novinky? Odcházím od Vodafonu a rád bych se zbavil svého modemu a úplně nevím, jak to provést, pokud nejde jinde legálně zatím zapojit (nebo to jde)?
 6. Ozývám se a ptám se, proč to bylo smazáno. Odkaz na to, že to dle pravidel udělat můžete, jako vysvětlení jaksi pochopitelně nestačí. Zatím mé vysvětlení, že je to na vyřčenou nebo nevyřčenou objednávku či očekávání zlé korporace Vodafone, zdá se platí.
 7. A proč bylo téma skryté? Pokud tu neplatí pravidlo, že co je proti zájmu Vodafone, to se skrývá (a zda to dělají přímo zákazníci Vodafone nebo lidé, kteří z nějakého důvodu hájí jeho zájmy, už je jedno), tak opravdu nechápu ten důvod. To, že na správce stránek má právo cokoliv smazat přece neznamená, že se proti tomu člověk nemůže ozvat - čekal bych nějaký smysluplný klíč, podle čeho se nějaký obsah skrývá.
 8. Vložil jsem sem téma, že bych převedl výhodnou smlouvu. Zdá se, že téma je smazané, a to bez upozornění. To je tu běžná praxe, že to tu pro Vodafone někdo maže? A pak že korporace nejsou zlé!
 9. Jo to asi ano, já to číslo opsal z internetu, netušil jsem že jsou dvě verze co se liší jen ve dvou posledních písmenech.
 10. Tak ze zákona má operátor držet záznamy snad tři měsíce, ne? Tudíž bych si tipnul že to vymazání z databází minimálně u SIM chvíli trvá.
 11. A jak zjistím, zda je aktivní? Jako když bych to u někoho kupoval doma, tak ano, ale když to kupuji přes internet, tak těžko. Nebo mi něco uniká?
 12. No na to ale nelze kliknout, proto je zešedlý. Nemám na to jen moc málo práv? A odkliknutí posledního checkboxu na tom nic nezmění. posle
 13. Dělám něco špatně nebo nelze nastavit, aby mi na obsah, který sleduji, přišlo upozornění e-mailem okamžitě a ne jen jednou denně? Mám to v nastavení zešedlé.
 14. V2 prý má mít problém s wifi, ale to můj problém podle mě není, wifi šlape dobře a problém je navlast stejný i když do routeru natáhnu kabel. Pět let na routeru bezproblémově openwrt provozuju (byť teda starší verzi, nějak jsem zapomněl aktualizovat), teď jsem ji jen aktualizoval a to už asi před týdnem - potíž tedy asi bude někde v těch změnách, co jsem udělal před pár dny. Ale zkusím revertovat a uvidím, co to udělá. Jinak router pořád šlape a na moji rychlost (150 mbit) i s openwrt dle wiki https://openwrt.org/toh/tp-link/archer-c5-c7-wdr7500#nat_performance stačí, snažím se harware neupgradeovat, dokud slouží.
×
×
 • Create New...