Přejít na obsah

Ukončení ruských programů v nabídce Komplet


retron

Doporučené příspěvky

V 27. 2. 2020 v 14:43, Tommy Kindernay napsal:

Tak ta možnost přiobjednat si ruský balíček zdarma k nabídce Komplet už definitivně skončila - včera jsem si ho chtěl objednat za těch 0 Kč (s tím, že je to uvedeno i v aktuálním ceníku), ale odepsal mi Ivan z UPC, že bohužel už to momentálně nejde a že v příštím ceníku už to opraví.

 

Tak bud jsem měl štěstí,nebo to stále jde,jenom se to nikde nepropaguje.Cca minulej měsíc jsem zjistil tu samou situaci,jakou popisuje @Pavel m.Na Ca Modulu ruské stanice nejeli,na cihle jeli.Tak jsem na FB vznesl dotaz,jak to tady je.Po ověření situace a dotazu,jestli opravdu ty ruské stanice chci,tak mě je za 0 kč navedli.Jako nesleduji je,ale princim.Když komplet,tak komplet😀

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by si člověk třeba v Německu, v Itálii nebo ve Francii mohl u nějakého operátora zaplatit český balíček? To se mně nějak nezdá, tam není v nabídce ani ČT24, natož něco jiného... Nehledě na to, že balíčky zahraničních stanic jsou vesměs kvůli autorským právům i tak nereálné.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adolfe, teď nevím, jestli to je ironie nebo myšleno vážně. Proč by si měl Ital, Němec nebo Francouz platit český balíček?? Copak Česko je mediální (televizní) velmoc? Bavíme se o zemích, které tvoří 80% evropské televizní produkce a jejich pořady jsou vysílané všude ve světě, říkají ti něco ZDF, RAI, FranceTV? Asi ano, ale Italům nebo Francouzům určitě nic neříká ČT.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ marek-81 Ty si myslíš, že třeba s italštinou je to někde terno? Nebo s franštinou? Leda v jejich bývalých koloniích v Africe, ale jinak sotva. Že by třeba v německé kabelovce někdo toužil po fr programech, o tom lze s úspěchem pochybovat. A o autorských právech už řeč byla. Kdo má potřebu příjmu těchto programů, tak si jistě obstará SAT příjem a může si pak dopřát co je libo.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, namec napsal:

Tak bud jsem měl štěstí,nebo to stále jde,jenom se to nikde nepropaguje.Cca minulej měsíc jsem zjistil tu samou situaci,jakou popisuje @Pavel m.Na Ca Modulu ruské stanice nejeli,na cihle jeli.Tak jsem na FB vznesl dotaz,jak to tady je.Po ověření situace a dotazu,jestli opravdu ty ruské stanice chci,tak mě je za 0 kč navedli.Jako nesleduji je,ale princim.Když komplet,tak komplet😀

Mně to nakonec pustili taky, v novým ceníku od Vodafonu bylo pořád uvedeno že to jde objednat za 0 Kč pro ty, co mají Komplet, tak jsem si o to začátkem dubna znovu požádal a balíček mi aktivovali 🙂 (P.S.: taky na ně nekoukám, ale mám prostě radost, když mám víc kanálů 😄 )

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...