Jump to content

Tommy Kindernay

User
 • Posts

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Tommy Kindernay last won the day on July 16 2021

Tommy Kindernay had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

5,684 profile views

Tommy Kindernay's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

103

Reputation

 1. Místo Power TV HD už hraje Stingray iConcerts HD a na pozici Adventure TV HD už vysílá Boomerang HD.
 2. S Markízou International bych to určitě nesrovnával, tohle je úplně jiná situace. Trojku může mít Vodafone zadarmo, zatímco Markíza si účtuje poplatek. Navíc Trojku mají ve své nabídce VŠICHNI velcí operátoři v ČR, Vodafone je jediný, který ji nechce zařadit. Přitom má spoustu stanic, které nejsou o nic míň atraktivní než Trojka a není to zdaleka jen TV Osem a ABC TV, ale třeba Park TV a x dalších.
 3. Já si teda myslím, že to cenu má. Podle mě u nás umí aspoň trošku anglicky mnohem víc lidí než polsky, rusky, maďarsky nebo rumunsky - tyhle jazykové stopy imho moc lidí nezajímají. Spíš by bylo super, kdyby Boomerang lokalizovali do češtiny, ale já za něj budu rád i v té angličtině.
 4. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli alespoň neuvažujete o zařazení některé z těchto stanic: 1) Trojka 2) Rik 3) Boomerang 4) Deluxe Music Hezké odpoledne, Tommy, už pro vás máme informace 🙂 Z programů, které jste nám uvedl, má největší šanci Boomerang. Ten by se u nás do konce roku mohl objevit 🙂 Dětský program RiK budeme testovat v rámci našich průzkumů, takže i u něj je nějaká šance, že by se později mohl objevit v naší nabídce. U Trojky nebo Deluxe Music s tím nepočítáme. Ondra
 5. Já už jsem si je naladil, naladilo se mi všech 7 testovacích kanálů. Jen jsem tam musel zadat ručně ty parametry 530,00 MHz, 256 QAM a 6900 kS/s.
 6. Já o to TV Slovácko nijak nestojím, já jen že to v tom seznamu mají špatně. Ale třeba TV Brno a Polar bych si v nabídce DVB-C přál, myslím, že tyhle dvě by klidně mohly být celoplošně.
 7. Mně v tom frekvenčním přehledu nějak nesedí ta frekvence 650 MHz, QAM 64. Naladila se mi Das Erste, ZDF, 3sat, rtm+, V1 i TV Praha, ale nenaladila se mi TVS (asi TV Slovácko). Místo ní jsou tam jen dvě rezervy.
 8. Slovenskou Trojku má v nabídce O2 TV, T-Mobile TV, Skylink, Telly, SledováníTV.cz, Kuki, Lepší.tv, Selfnet, Poda a další... Mají ji úplně všichni významní operátoři na českém trhu, jediný Vodafone Trojku přidat nechce. Vysílacími právy to určitě nebude, když ji kromě Vodafonu mají úplně všichni. Ten argument Vodafonu, že by ta stanice neměla takovou sledovanost je naprosto směšný ve světle toho, že na stanice typu ABC TV nebo TV Osem Vodafone místo má.
 9. Dobrý den, přidáte do nabídky i novou stanici Televize Naživo, která začne zítra vysílat? Díky za odpověď. Tommy, tak zatím s tím nepočítáme, budeme ale sledovat, jak si televize povede a jaký o ni bude zájem, takže do budoucna se to ještě může změnit. Přeji hezký den Ondra
 10. Docela příjemné překvapení, na jedné z rezerv začala vysílat Love Nature HD 🙂
 11. S tím Love Nature HD bych moc nepočítal, Vodafone se už v minulosti vyjádřil že o něj nemá zájem, ale u Travelxp HD psali už víckrát, že jej mají v hledáčku, tam bych viděl větší šanci. Jinak před týdnem jsem se jich ptal na Epic Drama HD a odepsali mně, že by ho rádi zařadili, ale předpokládají zařazení až v příštím roce. Jinak z těch 4K stanic si myslím, že tutovka je Eurosport 4K. Je to jen otázka času, jestli ho přidají ještě letos nebo až příští rok.
 12. Sport 5 už v nabídce není. A nejde o počet, ale o obsah, programy jako Fightbox, Extreme Sports, Golf Channel nebo Arena Sporty mají zlomek sledovanosti oproti Nova Sportům. Ale nemyslím si, že by bylo v zájmu Kellnera, aby Nova Sporty mělo exkluzivně jen O2.
 13. Po Netflixu, Amazon Prime Video a HBO OD přidává Vodafone TV další videotéku - Filmbox OnDemand. https://digital.rozhlas.cz/vodafone-tv-pridala-tituly-filmbox-demand-nechybi-kill-bill-ani-jack-ryan-8298033
 14. Já nevím s jistotou, co se objeví, ale můžu napsat svoje tipy na základě toho, jak se v minulosti vyjádřil Vodafone, nebo co se objevilo v médiích. Takže si myslím, že by se v nejbližší době (na podzim) mohly v nabídce objevit minimálně tyhle kanály: Sky News HD - na 100 % Epic Drama HD - na 99 % Travelxp HD - na 75 % (ve Vodafone TV možná i ve 4K) HGTV HD - pokud bude česká lokalizace, tak na 99 % Snad i něco dalšího, moc bych si přál, aby dostali rozum a přidali slovenskou Trojku, ale moc tomu nevěřím. Ale třeba Vodafone příjemně překvapí a objeví se i nějaké další stanice.
 15. Vedle Netflixu a Amazon Prime Video bude nově ve Vodafone TV i HBO OD 🙂 https://digital.rozhlas.cz/vodafone-tv-zpristupni-dalsi-videoteku-jeji-zakaznici-si-pusti-porady-z-archivu-8279400
×
×
 • Create New...