Přejít na obsah

Ukončení ruských programů v nabídce Komplet


retron

Doporučené příspěvky

Dobrý den, přeposílám vám vyjádření, které jsme dostali od kolegů z příslušného oddělení: "Smlouva s programovou společností končí v části týkající se nabídky KOMPLET. Bohužel jsme se nedohodli na pokračování za nabízených podmínek. Celý koncept nabídky KOMPLET má smysl pouze v případě, kdy programové společnosti reálně hodnotí sledovanost svých programů. Pokud nabídka platby neodpovídá poměru klientů a diváků, kteří programy aktivně sledují (k celé bázi), tak se to projeví v tlaku na úpravy koncové ceny pro klienty. Druhý úhel pohledu: rozvoj národních balíčků právě závisel na postoji ruské strany a dalších programových společností. Za standardních, na trhu uplatňovaných podmínek, není možné přidat Německý, Francouzský a další balíčky do KOMPLETu. Naopak, UPC a Vodafone vidí obrovskou příležitost v otevření nabídky všem klientům Digitální televize a platbu za aktivní uživatele. Navíc, pokud by národní balíčky mohly být doručovány via IP, bude to rozumnější řešení i z pohledu kapacity DVB-C sítě. Netěší nás stávající situace a vytažení ruských programů mimo KOMPLET, ale nebylo jiné rozumné řešení, které by akceptovaly obě strany. " ++++ - UPC

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem tedy snizit cenu o tech 99 Kc za Komplet, nekdy zacatkem tydne se mi ozvali z UPC, ze to predaji na obchodni a nekdo se mi ozve. Dneska tedy konecne volala nejaka slecna a ze se nemusim niceho bat, ze v Kompletu za ruske kanaly nebudu nic doplacet a ze mi zustane Komplet, tak, jak je (tedy i s temi ruskymi).

Ted tedy nevim, zda leva vi, co dela prava. Proc sakra ten email ohledne toho zruseni/a nebo priplaceni?

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No něco podobného mi taky říkala,. že někdo za to platí a někdo ne.

Ale vzhledem k tomu, že se má zase někdo v pondělí ozvat, tak to asi bude úplně jinak.

viz. odpovedi na FB ze vcerejska:

Od ledna nebudou ruské programy součástí nabídky Komplet, ale budou pouze v balíčku Russia.

Ono s ruskými programy to bylo trochu narychlo, tak se omlouvám, že jste byl takto chybně informován 😞 Samozřejmě všichni operátoři mají přístup k těmto informacím a musí vědět o chystaných změnách.

Takze jak rikam, leva nevi co dela prava, obchodnici rikaji neco jineho, UPC rozesila jine informace, bylo to sice narychlo, ale hlavne ze veskere nabidky a seznamy v PDF byly upraveny hned.

Jak jde o penize zakaznika, to se resi okamzite.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...