Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Samozrejme ze lze mit od UPC pouze internet, je to samostatna sluzba.

 

ad 4) Nejprve se ujisti ze ta TV vubec ma DVB-C tuner, u znacky LG to byva nejisty, ve specifikacich se vetsinou DVB-C neuvadi, ackoliv ho nektere modely maji.

Jinak DVB-Cl muzes otestovat i bez CA modulu, UPC vysila nekolik kanalu nekodovane a pokud ti pojedou, tak s modulem uz nebude problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist
jinak sleva 50% platí pro nový zákazníky...

To me napada jestli to jde ojebat tim, ze rozvazu smlouvu a prihlasim se jako new zakaznik ? Popripade na jiny jmeno.

 

Samozrejme ze lze mit od UPC pouze internet, je to samostatna sluzba.

ad 4) Nejprve se ujisti ze ta TV vubec ma DVB-C tuner.

Tak to me pekne ojebali. Tim padem me staci internet 15Mbit za 200,- a TV si zaridim jinak - zadara.

LD550 ma DVB-C, to jsem se ujistoval pred koupi, musi se nastavit zeme-nezeme :)

 

Jinak DVB-Cl muzes otestovat i bez CA modulu...

Tak parada, pak zkusim.

 

Ted skocim na pudu jestli si jde pripojit svou antenu do sveho STA rozvodu v baraku...obyvatele domu se nechteji pridat k uprave na digi prijem soucasne anteny (pry 20000,-na vsech 60 bytu) a v byte ty draty taky nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Vsechno zpet :)

Prave jsem dotelefenil se svym agentem na UPC a potvrdil me, ze pri prechodu na digital:

- rychlost 15 Mbit zustane za stejnou cenu 200,-

- nabidka STANDART (70 programu) pro me bude 302,-/mesic po celou dobu (ne jen pul roku)

tzn. celkem 502,-/mes.

 

To se da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidíš tady někde zakopanou televizi? :shock:http://www.upc.cz/internet/

UPC umoznuje odebirat a platit pouze internet ? Na tuto otazku me pri spousteni UPC v dome rekli ze NE.

to jestli někdo řikal, tak byl asi nesvéprávnej nebo měl zrovna vycházky...

jinak sleva 50% platí pro nový zákazníky...

To me napada jestli to jde ojebat tim, ze rozvazu smlouvu a prihlasim se jako new zakaznik ? Popripade na jiny jmeno.

oni tě nenechaj to zrušit a rovnou ti dají slevu...

Vsechno zpet :)

- rychlost 15 Mbit zustane za stejnou cenu 200,-

- nabidka STANDART (70 programu) pro me bude 302,-/mesic po celou dobu (ne jen pul roku)

tzn. celkem 502,-/mes.

- rychlost ti zůstane, pokud jenom rozdrobíš balíček a místo analogu pojedeš digitál, pravděpodobně bydlíš ve šťastný lokalitě, kde je trochu víc konkurence... :)

- nabídka standard je se slevou samozřejmě jenom na půl roku, v některejch případech na rok...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

- nabídka standard je se slevou samozřejmě jenom na půl roku, v některejch případech na rok...

3x jsem se ho ptal jestli si rozumime, jestli opravdu naporad 302,- za standart a ne jen pul roku, 3x me to potvrdil.

To ze me predtim nespravne informoval nakej pan s vychazkou a vizitkou UPC je asi pravdepodobny, za tu dobu se tech obchzecu uz taky par vystridalo. Mel jsem vic patrat, treba zde. Tak se dnes obchoduje, ses blbej, tak plat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......UPC umoznuje odebirat a platit pouze internet ? Na tuto otazku me pri spousteni UPC v dome rekli ze NE......

 

Stejny problem byl i u nas. Firma nam zacla platit internet doma, ale kdo mel UPC, tak mel smulu. UPC nebyl schopen rozdelit platbu za internet a TV. Proste jako by internet zvlast neexistoval. Takze neni to jediny pripad.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- rychlost 15 Mbit zustane za stejnou cenu 200,-

- nabidka STANDART (70 programu) pro me bude 302,-/mesic po celou dobu (ne jen pul roku)

tzn. celkem 502,-/mes.

.

 

To by se mi taky líbilo mít internet 15 M a televizi STANDART za 502,- Kč mesíčně napořád.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......UPC umoznuje odebirat a platit pouze internet ? Na tuto otazku me pri spousteni UPC v dome rekli ze NE......

 

Stejny problem byl i u nas. Firma nam zacla platit internet doma, ale kdo mel UPC, tak mel smulu. UPC nebyl schopen rozdelit platbu za internet a TV. Proste jako by internet zvlast neexistoval. Takze neni to jediny pripad.

Upc to umí a dělá (ucetni rozdeleni sluzeb). Ale obe sluzby jsou pak samostatne. Nelze vyuzit balicek sluzeb.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3x jsem se ho ptal jestli si rozumime, jestli opravdu naporad 302,- za standart a ne jen pul roku, 3x me to potvrdil.

To ze me predtim nespravne informoval nakej pan s vychazkou a vizitkou UPC je asi pravdepodobny, za tu dobu se tech obchzecu uz taky par vystridalo. Mel jsem vic patrat, treba zde. Tak se dnes obchoduje, ses blbej, tak plat.

Tak po nem chtej at ti to napise na smlouvu (na obe vyhotoveni). Jsem zvedav co ti odpovi a co budes mit vyplneno na smlouve v kolonce trvani slevy. Ze by 12? :-) urcite ne lezatou osmicku.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...