Jump to content

BimboCZ

User
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  HD Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Plzeň

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BimboCZ's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Zhruba od stejného data jsem zaznamenal také problém s STB. Poslal jsem email na podporu a přijede to řešit technik. Včera mi to dělalo podobný problém že po zmáčknutí "ok" se vůbec nenačetlo menu u programu. Hlášený popis chyby:
 2. Nové funkce - H3.13.00 Verze softwaru - 3.b.bd
 3. Verze SW mini FS - HS 22. 070.c.PROD-LIVE
 4. V noci na dnešek a dnes celý den opět po každé hodině samospouštění Kaonu. Nepomůže ani vypnutí "natvrdo". Nedošlo zase k uvolnění nějakého nového FW? Díky.
 5. Problém s odezvou tlačítek a samo-zapínání mám taky a nepomůže nic. Řešeno s technickou podporou. O problému prý ví a bude opraveno v další aktualizaci. Ta aktualizace trvá už rok.
 6. Jen pár postřehů o samospouštění. Problém přetrvává akorát se více samospouští přes den. Vypnutí boxu natvrdo nepomáhá. Probudí se sám jak chce a kdy chce. Prodleva při přepínání stejná. Přeskakuje to o dva kanály protože nestíhá. Obracet se na podporu nemá cenu. Odpovědi jsou vždy stejné. " o problému víme , bude opraveno příští aktualizací" . Je to to rok co to řeším a nic.
 7. Já samospouštění Kaonu řeším už od loňského léta kdy my bylo řečeno že o problému ví a bude opraveno další aktualizací. Nic podstatného se nezlepšilo. Možná že už se zapíná jenom nahodile a ne každou hodinu. Teď vypínám při odchodu pokaždé dlouhým stiskem tlačítka power ale když se vrátím domů, tak box je zapnutý v pohotovostním režimu. Další věc je že je teď šílená prodleva při přepínání kanálů. Box nestíhá reagovat na povely z ovladače. Přeskakuje to pak klidně přes dva kanály. To dříve taky nebylo.
 8. Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme problémy se službou zpětného zhlédnutí, včetně TV Archivu. O průběhu výpadku vás budu informovat v tomto postu. Omlouvám se za případné komplikace. David - UPC Odesláno z mého Lenovo S860 pomocí Tapatalk
 9. Router jakýkoliv? Nebo to musí být od upc? A vyřeší to problém s jedou IP adresou?. Předem děkuji za odpověď
 10. Prosím o pomoc s připojením. Mám modem CISCO EPC 3208 který je připojen LAN ke stolnímu PC . Zítra mi technik přiveze výměnu set-top boxu starého conax cv-5000 za ten HD Mediabox (asi ten Kaon). Ten bych chtěl propojit s internetem kvůli videotéce My Prime a Horizon go. Jenže modem má jenom jeden LAN výstup. Co je potřeba. Nějaký ten switch? Půjde pak oboje najednou PC i TV ?. Nebo nějaký wifi router/modem k tomu Cisco? Nechci se tohoto modemu zbavovat.Mám ho odkoupen do osobního vlastnictví. Děkuji za radu.
 11. Tak asi doopravdy jdou ty pořady co byli vysílány až po aktivaci.Teď to funguje u pořadů vysílaných po odsouhlasení aktivace. Děkuji za radu .
 12. Zkusil jsem přehrát zpětně na Horizon go na stolním PC . Po úvodním odsouhlasení aktivace se mi nedaří zpětně přehrávat. Pokaždé to hodí hlášku ,, Chcete-li získat přístup k tomuto obsahu, musíte provést aktualizaci předplatného.,, . Horizon Go mám zdarma v rámci balíčku,tak nevím kde je problém. Funguje to někomu na stolním PC ? Díky
 13. Mě chtějí rovnou převést na vyšší balíček a cenu navýšit o 51 Kč. Když zůstanu na stejném balíčku a podaří se mi uhadat odečet za modem v osobním vlastnictví, tak bych na tom ještě vydělal. Ale tuším že se budou kroutit že to nejde atd. To jsou potom hovory H.
 14. Mě taky přišel email s novými obchodními podmínkami ale při výpočtu zdražení vůbec nezohlednili zařízení které mám odkoupeno v osobním vlastnictví. Rovnou hodili rozdíl mezi novým tarifem a současnou platbou. Pro mě to znamená že si necham služby snížit. Víc už platit nebudu,
 15. Výměna setoboxu probíhá ze strany upc. Nicméně si o ní můžete požádat sám. Pokud máte zařízení v pronájmu a nemáte nějakou vyjenanou nebo akční cenu služby, tak počítejte s vyšší cenou za pronájem setoboxu. Staré handany mají pronájem 49/měsíc. HD setobox je asi o dvacet korun za měsíc navíc. A ta "cihla" je asi za 90/měsíc
×
×
 • Create New...