Přejít na obsah

Zvuk u Vodafone TV


JOHN

Doporučené příspěvky

V 21. 1. 2024 v 9:24, CableG napsal:

No a u "normální" televize si to prostě nahraješ ( = uložíš ručně) i po odvysílání, takže můžeš tyhle přehmaty eliminovat. Ne však u VTV. EPG raději nekomentovat - tragédie, co začala s chytrými boxy UPC, zdárně pokračuje. Počítám, že VTV je jediná TV služba na světě, kde nikdy neodvysílají film Apollo 13, protože číslovka v názvu je pro ten zázrak problém, takže to bude jen Apollo.

Nedávno jsem přemýšlel proč vlastně VTV mám - na živé vysílání se nedívám prakticky vůbec (abych využil vyšší bitrate DVB-C), všechny nadstavby nad tím jsou tragédie. Na počítači si to nepustím vůbec (macOS), knihovna žádná sláva co se obsahu týká a navíc si z ní nic nepustím, protože již několikátý měsíc není vyřešeno posunutí zvuku v aplikaci na iPadech. HBO Max mi nacpou kdekoliv, tak snad leda to Voyo zdarma má nějaký teoretický význam.

Služba s horším poměrem cena/výkon se snad ani najít nedá. Až budu potřebovat ušetřit ročně 12 tisíc, tak vím naprosto přesně jak to udělám.

Dobrý den Cable G. Jsem u Vodafone nový a mám problém s nižší zvukovou hladinou na tabletu. Předtím u O2 byl zvuk na vyšším levelu. Se sluchátky se zvuk zesílí, ale nemohu pořád nosit sluchátka, když neslyším kdo třeba zazvoní zvenku do bytu nebo na mobil Myslím, že je to technický problém Vodafone. Nevím nic bližšího zda se to řeší v rámci Vodafone. Děkuji.

  • Basic
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Litvínov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se zvukem na mobilních zařízeních jako je tablet a mobil mám u Vodafone TV problém hned od začátku, už jsem tady na to párkrát upozorňoval ale nikdo to neřešil,

zvuk je výrazně horší oproti konkurenci, nejenom že je asi o 30 % slabší, ale chybí tam taková dynamika a basy, srovnával jsem to s  několika aplikacemi dokonce i z bývalým Horizon go a rozdíl byl opravdu velký, a vlastně kvůli tomu jsem nikdy tu mobilní aplikaci Vodafone TV nezačal pořádně používat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, s tím zvukem to není v pořádku, tak snad se to brzy vyřeší. Jinak by bylo asi jednodušší a ted se to nebude líbit asi všem operátorům v Čechách : udělat pro všechny lidi jednoho operátora s kvalitními službami poplatné 21. století a ceny by se snížily, protože by je využívala všechna populace v České Republice. Více uživatelů, více peněz do operátora a do kvality služeb. To zatím asi nehrozí....Takže Vodafone makej na zlepšení ! Děkuji. 

  • Basic
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Litvínov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JOHN

Citovat

 tak snad se to brzy vyřeší.

Tak to byla asi ta nejhumornější hláška tohoto fóra.  Ono se to samo samozřejmě nevyřeší a Vodafone má nějaké řešení problémů už od začátku na bambuli.

Takže ve skutečnosti je to spíš k pláči, než k smíchu... 😠

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych hrozně rád kdyby se ten problém se zvukem nějak konečně řešil a vyřešil, protože už jsem tady na to upozorňoval před dvěma lety, ale nikoho to nezajímá protože si na to nikdo nestěžuje, což mě dost překvapuje, 

teď jsem si schválně na mobilu pustil vysílání na ČT1 zároveň na Vodafone TV a iVysílání ČT a ten rozdíl v kvalitě zvuku je propastný,

i můj sedmdesátiletý otec si po přechodu na Vodafone TV hned všiml, že musí mít na tabletu zvuk zesílený prakticky naplno, aby to slyšel, zatímco předtím na Horizon Go stačilo mít zvuk tak na 50% a není to jen úrovni zvuku, ale i ojeho kvalitě která je fakt příšerná.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomus

Citovat

už jsem tady na to upozorňoval před dvěma lety, ale nikoho to nezajímá protože si na to nikdo nestěžuje, což mě dost překvapuje, 

Že si nikdo nestěžuje? A k čemu to je? Mě to naopak vůbec nepřekvapuje. Většina těch, co si tu stěžovali a upozorňovali na chyby to už dávno vzdali, protože zjistili, že jim je to stejně prd platný. A ti opravdu neodbytní, ostřejší kritici co to nevzdali a měli možnost porovnat s konkurencí,  dostali pro jistotu trestný bod a podmíněné schválení příspěvku podle aktuálního rozpoložení některého z moderátorů. Ty víš Tomusi o čem mluvím... 😕

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o tu kvalitu zvuku v mobilní aplikaci Vodafone TV, tak na to jsem si tady snad stěžoval pouze já, možná je to i tím že jsem měl nějaký čas k dispozici na rozdíl od ostatních součastně jak Horizon Go, tak Vodafone TV, tak byla možnost srovnávat,

ale srovnával jsem to zároveň i s O2 TV a iVysíláním ČT a zatímco už všech těchto aplikací byl zvuk srovnatelný, tak Vodafone TV za nimi výrazně pokulhává.

DOPLNĚNO 

Jedna věc je ale docela zajímavá, když pořídím záznam obrazovky s aplikace Vodafone TV do mobilu, (kdy se nahraje pouze interní zvuk, s černou obrazovkou kvůli nějakým bezpečnostním omezením), tak ten zvuk v tom záznamu už není tak špatný jako když ho poslouchám přímo přes aplikaci Vodafone TV, sice stále nedosahuje kvalit při srovnání s iVysíláním, ale už je to výrazně lepší, takže mně přijde jakoby ten zvuk prznila přímo ta samotná aplikace Vodafone TV, než že by byl tak špatný zdroj zvuku.

Můžete to někdo další otestovat na mobilu nebo tabletu ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak kvalitu nedokážu posoudit, neboť TV na přenosných zařízení používám málokdy, max. na Eurosport playeru tenis a snooker, když jsem v práci a jsem předen smířen s horší kvalitou. 🙂  

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...