Jump to content

Zvuk u Vodafone TV

JOHN

Recommended Posts

před 2 hodinami, tomus napsal:

Pokud jde o tu kvalitu zvuku v mobilní aplikaci Vodafone TV, tak na to jsem si tady snad stěžoval pouze já, možná je to i tím že jsem měl nějaký čas k dispozici na rozdíl od ostatních součastně jak Horizon Go, tak Vodafone TV, tak byla možnost srovnávat,

ale srovnával jsem to zároveň i s O2 TV a iVysíláním ČT a zatímco už všech těchto aplikací byl zvuk srovnatelný, tak Vodafone TV za nimi výrazně pokulhává.

DOPLNĚNO 

Jedna věc je ale docela zajímavá, když pořídím záznam obrazovky s aplikace Vodafone TV do mobilu, (kdy se nahraje pouze interní zvuk, s černou obrazovkou kvůli nějakým bezpečnostním omezením), tak ten zvuk v tom záznamu už není tak špatný jako když ho poslouchám přímo přes aplikaci Vodafone TV, sice stále nedosahuje kvalit při srovnání s iVysíláním, ale už je to výrazně lepší, takže mně přijde jakoby ten zvuk prznila přímo ta samotná aplikace Vodafone TV, než že by byl tak špatný zdroj zvuku.

Můžete to někdo další otestovat na mobilu nebo tabletu ?

SORRY , JÁ UŽ TO OTESTOVAL POUHÝM POSLECHEM A NA TABLETU JE ZVUK VODAFONE TV NIŽŠÍ NEŽ U BÝVALÉHO O2 . TAKŽE NEPOTŘEBUJI ŽÁDNÝ ZÁZNAM PROVÁDĚT A JE TO TECHNICKÝ PROBLÉM ZE STRANY VODAFONE. A JAK JE VIDĚT CELOPLOŠNÝ, VY JSTE Z BRNA A JÁ V LITVÍNOVĚ . A VODAFONE JSEM NA TENTO PROBLÉM UPOZORNIL V DOTAZNÍKU A V ROZHOVORECH S LINKOU PODPORY. TO JE VŠE.

• Basic
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Litvínov