Jump to content

BimboCZ

User
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BimboCZ

 1. Zhruba od stejného data jsem zaznamenal také problém s STB. Poslal jsem email na podporu a přijede to řešit technik. Včera mi to dělalo podobný problém že po zmáčknutí "ok" se vůbec nenačetlo menu u programu. Hlášený popis chyby:
 2. Nové funkce - H3.13.00 Verze softwaru - 3.b.bd
 3. Verze SW mini FS - HS 22. 070.c.PROD-LIVE
 4. V noci na dnešek a dnes celý den opět po každé hodině samospouštění Kaonu. Nepomůže ani vypnutí "natvrdo". Nedošlo zase k uvolnění nějakého nového FW? Díky.
 5. Problém s odezvou tlačítek a samo-zapínání mám taky a nepomůže nic. Řešeno s technickou podporou. O problému prý ví a bude opraveno v další aktualizaci. Ta aktualizace trvá už rok.
 6. Jen pár postřehů o samospouštění. Problém přetrvává akorát se více samospouští přes den. Vypnutí boxu natvrdo nepomáhá. Probudí se sám jak chce a kdy chce. Prodleva při přepínání stejná. Přeskakuje to o dva kanály protože nestíhá. Obracet se na podporu nemá cenu. Odpovědi jsou vždy stejné. " o problému víme , bude opraveno příští aktualizací" . Je to to rok co to řeším a nic.
 7. Já samospouštění Kaonu řeším už od loňského léta kdy my bylo řečeno že o problému ví a bude opraveno další aktualizací. Nic podstatného se nezlepšilo. Možná že už se zapíná jenom nahodile a ne každou hodinu. Teď vypínám při odchodu pokaždé dlouhým stiskem tlačítka power ale když se vrátím domů, tak box je zapnutý v pohotovostním režimu. Další věc je že je teď šílená prodleva při přepínání kanálů. Box nestíhá reagovat na povely z ovladače. Přeskakuje to pak klidně přes dva kanály. To dříve taky nebylo.
 8. Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme problémy se službou zpětného zhlédnutí, včetně TV Archivu. O průběhu výpadku vás budu informovat v tomto postu. Omlouvám se za případné komplikace. David - UPC Odesláno z mého Lenovo S860 pomocí Tapatalk
 9. Router jakýkoliv? Nebo to musí být od upc? A vyřeší to problém s jedou IP adresou?. Předem děkuji za odpověď
 10. Prosím o pomoc s připojením. Mám modem CISCO EPC 3208 který je připojen LAN ke stolnímu PC . Zítra mi technik přiveze výměnu set-top boxu starého conax cv-5000 za ten HD Mediabox (asi ten Kaon). Ten bych chtěl propojit s internetem kvůli videotéce My Prime a Horizon go. Jenže modem má jenom jeden LAN výstup. Co je potřeba. Nějaký ten switch? Půjde pak oboje najednou PC i TV ?. Nebo nějaký wifi router/modem k tomu Cisco? Nechci se tohoto modemu zbavovat.Mám ho odkoupen do osobního vlastnictví. Děkuji za radu.
 11. Tak asi doopravdy jdou ty pořady co byli vysílány až po aktivaci.Teď to funguje u pořadů vysílaných po odsouhlasení aktivace. Děkuji za radu .
 12. Zkusil jsem přehrát zpětně na Horizon go na stolním PC . Po úvodním odsouhlasení aktivace se mi nedaří zpětně přehrávat. Pokaždé to hodí hlášku ,, Chcete-li získat přístup k tomuto obsahu, musíte provést aktualizaci předplatného.,, . Horizon Go mám zdarma v rámci balíčku,tak nevím kde je problém. Funguje to někomu na stolním PC ? Díky
 13. Mě chtějí rovnou převést na vyšší balíček a cenu navýšit o 51 Kč. Když zůstanu na stejném balíčku a podaří se mi uhadat odečet za modem v osobním vlastnictví, tak bych na tom ještě vydělal. Ale tuším že se budou kroutit že to nejde atd. To jsou potom hovory H.
 14. Mě taky přišel email s novými obchodními podmínkami ale při výpočtu zdražení vůbec nezohlednili zařízení které mám odkoupeno v osobním vlastnictví. Rovnou hodili rozdíl mezi novým tarifem a současnou platbou. Pro mě to znamená že si necham služby snížit. Víc už platit nebudu,
 15. Výměna setoboxu probíhá ze strany upc. Nicméně si o ní můžete požádat sám. Pokud máte zařízení v pronájmu a nemáte nějakou vyjenanou nebo akční cenu služby, tak počítejte s vyšší cenou za pronájem setoboxu. Staré handany mají pronájem 49/měsíc. HD setobox je asi o dvacet korun za měsíc navíc. A ta "cihla" je asi za 90/měsíc
 16. Tak já sem taky se ptal na facebooku a dostal sem odpověď že Prima max bude v nabídce Digi Mini . Tak sem si říkal že většinou to co je v Digi Mini je i v ostatních nabídkách . Co by jim to udělalo to šoupnout místo nějaké rezervy . Spíš si myslím že je to taktický tah na ty co se nechtějí vzdát starých handanů (jako já ) muj dotaz na FB Jestli sem to pochopil , tak bude Prima max v SD (klasickém) rozlišení v průběhu prosince součástí všech televizních tarifů? Mám ještě televizor bez HD . Díky Odpověď Mám službu KOMFORT+ , tak počítám že i tam bude SD verze . Je to tak ? Děkuji Tak sem pak napsal číslo do přímé zprávy a za hodinu mi odpovídala nějaká Jana a ta vubec nevěděla "voco go"
 17. Pokud vím tak Prima MAX v SD bude do programové nabídky zařazena až v průběhu prosince a pak jí naladíte i u starého handanu.
 18. Koukněte se sem zda tam máte tuto volbu viewtopic.php?p=90206#p90206
 19. Taky by se dalo argumentovat že platba za pronajatý modem se vztahuje jenom na využívání vaší domácí wifi a nevztahuje se na wi-free .V podstatě platíte UPC jenom pronájem jenom za vaše objednané služby. A pokud vám provoz nevyžádané služby ,, žere elektriku,, tak máte volbu deaktivace .
 20. Co já vim , tak tady v Plzni když to tu šlo jako pilotní projekt tak těch 10dní tam měl každý . Já čekal skoro 14dní nežli šlo vytvořit heslo . Myslím že to bude mít něco společného stím že pokud je žádostí moc než jsou schopni vyřizovat ,tak tam šoupnou pořadník ve formě 10dní .
 21. To samé sem tam měl ohledně těch 10 dní a potom přišel email o potvrzení registrace a že si můžu vytvořit heslo.
 22. Já nevím. Místo toho aby ste byli rádi že až půjdete po městě tak nemusíte čerpat mobilní data, tak hledáte v tom negativa. Tuhle službu využívám cca měsíc a půl k naprosté spokojenosti. Připojím se skoro všude a výrazně ušetřím za data.
 23. „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist“
 24. Já sem spokojen. Díky této službě zbytečně nečerpám mobilní data. Když se projdu po městě, tak na WiFi Free narážím docela často. A kvalita připojení je celkem dostačující. Konečně služba která trochu šetří peněženku.
 25. Gratis hotspot nikomu neděláte , protože k vaší WiFi se připojí jen ten kdo je platícím uživatelem UPC internetu . ano, ale z moji strany je to sluzba gratis - ja si platim pronajem neceho, co pouziva nekdo jiny... ciste tak jsem to myslel. Stejně tak může UPC argumentovat že vám zprostředkovává za pronájem jenom vaší "soukromou wifi síť" kterou přijímáte přes pronajatý wifi modem a za Wifi free které běží odděleně již vám pronájem neúčtuje . Je to úhel pohledu . rozumím že se to někomu nelíbí ale já to beru jako bonus .
×
×
 • Create New...