Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

To uz vim. Jenom jsem si myslel, ze by mohli mit nejaky erarni. Proste jenom ho zkusit vrazit do te TVa jede? Jede. A finito.

 

Ted vlastne si ho musim objednat, a az pak uvidim co a jak. Jedine, za ho muzu do 14ti dnu vratit.

Jelikož moduly UPC nedodává tak nemá ani žádné erární. Navíc po zapojení trvá cca hodinu než to všechno najede (mám namysli kanály) a to je pro technika až moc dlouhá doba. Navíc by technici museli znát desítky typů televizí a jejich menu atd. A na to ty firmy co pro UPC dělají tyto práce asi nebudou zvědavé.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Tak a ted jsem se opravdu na*ral.

Jednak mel jsem ve schrance, ze analog Klasik konci do konce rijna 2010.

Ale ted jsem vyhodil UPC prodejce ze dveri...

 

A jestli hned nechci internet a telefon - ne, opravdu nechci.

 

Ostrava - Dubina. Byvaly ZLATY KARNEVAL.

 

Já jsem se teď opravdu nena*ral. Jenom jiný pohled........

Dali mě digitál i s HD PVR, 25 M internet a telefon za tu samou cenu jako analog, 10 M internet a telefon. Nikdo mě nenutil, nikdo mě nenutí. Můj vlastní tatíček stát mě vydojil víc.

 

Pro objektivnost opravuji své výše uvedené info, že "Dali mě digitál i s HD PVR" na "PVR" (tedy bez HD). Možná jsem slečnu na telefonu o tom HD přeslechl, nebo to doopravdy řekla aby mně konečně uvařila, ale to není podstatné - z analogu na HD PVR za stejnou cenu bych chtěl asi trochu moc.

 

Trochu off-topic: Nevím, jestli to někoho kdo se zatoulá na toto fórum ještě dnes může zajímat; nicméně: pro vlastníky CRT televize (tedy sklo), není přechod z analogu na digitál - co se kvality obrazu týče - výzamný rozdíl. Faktem ale je, že v digitálu je obraz o něco ostřejší a barevně o něco lepší. Tento rozdíl lze ovšem poznat jenom při úmyslném přepínaní a pozorném pozorování obrazu v režimu analog-digitál. Pokud se soustředíte na děj, analog vás neochudí.

 

Samozřejmě pří sledování na velké plasmě nebo LCD je situace asi jiná. I u CRT TV (sklo) je v digitálu výhoda možnost volby jazykového doprovodu (pokud to pořad nabízí); a více programů a možností jejich řazení. Při zmíňce o CRT TV (sklo) jsem abstrahoval od velikosti obrazu a možností HD příjmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Analogove DVD: Nezapomínejte na EPG, což je jedna z největších výhod digitálu oproti analogu, využitelná i na CRT ;)

 

Jistě, i EPG je zajímavé, já jsem neměl na mysli nějaký sumár výhod digitálu. Obecně je digitál zajímavý i pro méně než průměrného "hltače a nahrávače" televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Zdarec lidi, mam par otazek.

Konecne jsem objednal LCD TV za starou CRTku. Tim padem chci prejit na digital. Doted mam analog TV s balickem "mini + internet easy" (211+200 kc). Brno.

 

1. Bude me prechod zase na nejnizsi balicek "Fiber Power 10 + Starter" stat tech 599,-/mesic ? tedy o 200,- vic :(

2. Jaka bude skutecna rychlost netu? ja ted s tim easy namerim i pres 15 Mbit, to opravdu, jeste k te drazsi cene, klesne na 10 Mbit ?

3. Muze me obchodnik nabidnout nejakou vyhodnejsi - levnejsi variantu ? (v cervnu zde obchazel s nejakymi letaky s preskrtanymi cenami)

4. Chci DVB-C prijimat pres modul v CI slotu televize (LG 42LD550), lze modul Conax s kartou objednat predem ? Myslim uz ted, nez prijde vubec ta TV (tyden?) a nez nastane zmena balicku na digi, abych to rovnou zkusil s tou TV a v pripade problemu mel jistych tech 14 dnu na vraceni TV kdyby neco.

5. Muze ta karta fungovat ve vice zarizenich na jednom kabelu? Nebo je to nejak sparovany i s pristrojem ? Kdyz ji vyndam z TV a pripojim treba k HTPC kvuli nahravani, nebo i do neceho jinyho na tom jednom kabelu. jeste nevim, ktery zarizeni poridim ale asi htpc. Mozna se vyplati koupit rovnou dve karty ale stejne rad bych to vedel.

 

Dikec za odpovedi, na oplatku zaslu zkusenosti se servisem UPC a s TV o ktere zde toho moc neni (napr. kvuli hacku USB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mini stojí 211, internet easy 575, jestli to máš teď tak levně, je to podezřelý :shock: teoreticky bys měl platit 575 (net plná palba + mini zadarmo, jako tomu bylo donedávna u FP10 a FP25)... asi tam máš ještě nějakou extra slevu nebo se někde stala chyba...

 

1. jo

2. z 15/1,5 klesneš na 10/1 (to už bych si radši připlatil stovku a měl skoro 3x rychlejší stahování, jak sem řek, tvoje současná cena je divně nízká)

3. v tomhle případě ne

4. ideální by bylo naplánovat to všechno na jeden den

5. karta s cl slotem funguje v jakýmkoliv zařízení, do kterýho je zapojíš...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Diky,

cena byla akcni kdyz se zavadela v nove postavenem bytovem dome 299,- (asi pred 3 rokama) pak se zvedla na tech 411,- (ceny 211+200 platim prevodem, je to tak i na slozence, mimochodem docela me stvou ty zbytecny papiry postou) to kilco navic bych asi dal, pac rychlost docela vyuziju. Skoda ze nelze mit od UPC jen internet.

ad 3) to je skoda, v cervnu kdyz tu obchazel, maval tim papirem a tam jsou ceny preskrtany na nizsi (digi standart za 303,-), jeste ho mam + prevod bez poplatku. Bohuzel to byla asi akce jen na cerven.

ad 4) naplanovat to na jeden den asi nepujde, to je jasny. Asi bych musel nejdriv provest zmenu balicku, pak objednat kartu aby ji sparovali s mym UPC a pak vlozit do TV zejo. Zkusim zitra brnknout tomu agentovi, co me nabidne, treba z nej jeste vypadne dalsi zajimava cena. a jestli ne, tak budu premyslet treba o satelitu a UPC necham analog jen kvuli netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist
tebe někdo nutí mít kvůli netu televizi?

UPC umoznuje odebirat a platit pouze internet ? Na tuto otazku me pri spousteni UPC v dome rekli ze NE. Jinak bych se vyprdnul vyhazovat penize za neco co je normalne zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...