Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milos1498650066

O ukončení nabídky Klasik v Brně už informuje UPC dopisem s tím, že služba Klasik bude převedena do konce února na Standard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
O ukončení nabídky Klasik v Brně už informuje UPC dopisem s tím, že služba Klasik bude převedena do konce února na Standard.

 

Pochopil jsem to správně, že to je "konec analogu v Brně?" Na podzim mně technik řekl, že analog pojede možná i 2 roky. Upřesnění: mně je to jedno, jenom se ptám na na analogové upřesnění :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin.2000

Dobry den,

procetl jsem par vlaken a vzhledem k tomu, ze se odpovedi dost lisi, chtel bych se zeptat na nasledujici.

Nove prechazime na digitalni Standard. V dome mame vice TV. Zajimalo by me:

1. digitalni kanaly (80 programu) chytnu pouze na TV ktera ma setobox od UPC?

2. za kolik lze pronajmout 2 a 3 setobox tak abych i na nich mohl chytat sportovni kanaly? Nekde jsem cetl 150 Kč/měsíc někde 49 za rok...

3. Kdyz budu mit na jedne televizi zalaceny Standard, muzu na jine TV v kuchyni chytat analogove CT24 nebo CT1, o jine kanaly mi u teto TV nejde.

Diky Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Ano

2. UPC pujcuje max. 2 kusy STB, cena druheho STB je podle modelu +90,-/m. nebo +242,-/m. nebo zde zminovana akce 49,-/rok,vice se dozvite po zavolani na UPC, nebo take viz. cenik. http://www.upc.cz/pdf/Cenik_CATV.pdf

3. Ano, se standartem vam pojede i nabidka MINI

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Retiree

Od Mio na TV Freak:

 

Chystá se vypínání analogu na části sítě UPC, konkrétně celá oblast živená z Meziboří.

TJ: Chomutov, Most, Teplice, Ústí, Děčín, Osek, Duchcov, Bílina a další z této oblasti.

Analogově bude v síti nadále ještě nějakou dobu nabídka Mini, zároveň je tato nabídka vysílána v DVB-T

Přepojování stávajících klientů analogových nabídek je plánováno do konce měsíce března. Tedy od 1.4. bude síť připravena k vypnutí

 

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... post329663

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník macmaster007

I praha se chstá na konec analogového standartu... od prvniho kvetna bude free spectrum bez filtru,jen analogové mini+dvb-c a dva muxy dvb-t...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...