Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Ja myslim ze nikdo 500 kanalu ani neceka, ale stavajici kapacita site uz se proste blizila k maximu a pro dalsi rozvoj bylo potreba tyto kanaly uvolnit, coz umozni do budoucna rozvoj internetu a digitalniho vysilani, treba v HDTV a pod.

A take to ulehci praci po technicke strance, protoze vymezeni tv nabidky pomoci fitru ve venkovnich rozvadecich je dost neprakticke.

 

Bohuzel to sebou prinasi i negativni dusledky v podobe bolestneho prechodu z analogu na digital, kdy spousta domacich zarizeni ma zatim jen analogovy tuner, ale ja myslim ze to je jen dusledek technickeho vyvoje, ktery neni mozne zadrzet a je jen otazkou casu nez postupne dojde k vymene domacich zarizeni za modernejsi typy z digitalnim tunerem, krabicka se jmenem set-top-box je beztak jen prechodna zalezitost a za par let si na nej nikdo ani nevzpomene.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník koledavanoce

Tak tak, Praha 4 (možná jen kus zatím) dneska přepnuta. Pro stávající MINI zůstala MINI, ale je potřeba znova naladit kanály. Na DVB-T je jich na kanálech 21-24 o něco víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax

V Praze 10 (Záběhlice) analog taktéž zredukován , zbylo 17 programů:

 

ČT1 , ČT2 , ČT4 , ČT24

NOVA , NOVA cinema

PRIMA , PRIMA Love , PRIMA Cool

MARKÍZA

TV Barrandov

Metropol TV

Public TV

ÓČKO

UPC Express

ZDF , ARD

 

Takže kvůli sportu musím přiobjednat další set-top-box , to už mám CA modul a HD PVR box , pěkně se to hromadí :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d69

Spíš bych napsal "zbylo 8 programů" :ČT1 , ČT2 , ČT4 , ČT24 NOVA, PRIMA, TV Barrandov, ÓČKO a k tomu povinná várka shitů,jako ARD a TV public které stejně nikdo nesleduje :) - no nekup to za ty prachy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Tak ty německý programy taky nechápu. Připomíná mi to ranný 90. léta kdy jsem do noci čekal na Airwolfa :D

 

Ale Prima Cool je v analogu dobrá. Já třeba přešel na digitál standard už před dvěma měsíci ale koukal stejně furt na klasik. Dost mi vadí ten druhej ovladač. Ty programy navíc je sice fajn, ale stejně na to v podstatě nekoukám. No teď už tedy budu muset. Hlavní přinos oproti analogu vidím v EPG. Je fajn že nepotřebuju program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax
Já třeba přešel na digitál standard už před dvěma měsíci ale koukal stejně furt na klasik. Dost mi vadí ten druhej ovladač. Ty programy navíc je sice fajn, ale stejně na to v podstatě nekoukám. No teď už tedy budu muset. Hlavní přinos oproti analogu vidím v EPG. Je fajn že nepotřebuju program.

 

Tak EPG je sice opravdu fajn (pokud funguje jak má) , ale hlavní je kvalita obrazu analog vs. digitál , na analog se na velký FULL HD televizi nedá koukat , digitál je dobrej a další přidaná hodnota je HD vysílání.

Kvůli tomu druhýmu ovladači mám v hlavní televizi CA modul a HD PVR box zapínám jenom při nahrávání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Kvalita obrazu je určitě lepší. Já jí jenom zatím neocením protože mám pouze starou CRT bednu, kterou je mi líto vyhodit a bohužel se ne a ne porouchat. Zapeklitá situace. :)

 

Do budoucna ale taky ňákou tu lepší TV asi koupim a CA modul bude samozřejmost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax
Do budoucna ale taky ňákou tu lepší TV asi koupim a CA modul bude samozřejmost.

 

No , nevím nač čekat , dneska už seženeš placku v přijatelných cenových relacích.

Když jsem jí kupoval já , s požadovanou výbavou (Ca modul , dekodér MPEG4 , DVB-C i DVB-T tuner , FULL HD) , tak pod třicet tisíc nešla .... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...