Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Tak vcera (9.11.2010) prestal fungovat analogovy KLASIK v Otsrave-Dubine.

 

Dneska jsem se k tomu konecne dostal, takze v analogu zustalo pouze:

 

CT1

CT2

NOVA

PRIMA

TVP1

NOVA CINEMA

CT24

OCKO

UPC

PRIMA COOL

CT4

BARRANDOV

Z1

MARKIZA

a nejaky testovaci obrazec...?

 

Nechapu ale, proc zmizly i STV1, STV2 a polaci TVP2...?

 

Aha, je to uvedeno i na:

http://www.upc.cz/klientsky-servis/zmen ... 37385.html

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Krist

Zatim konstatuji, ze TV je super za ty prachy. UPC jeste neresim. Ani TV nechci zatim hackovat, dokonce jsem jeste nesloupnul folie nez to hodim na zed :)

ALE co jsem spokojen, tak ze jsem uplne bez problemu naladil DVB-T na takovouto antenu bez zesilovace (na pude neni ani zasuvka):

http://anteny-paraboly-a-konvertory.hledejceny.cz/antena-sito-tva-vhodna-pro-prijem-dvb-t/

kdyz jsem ji prepichnul na pude bytoveho domu z rozbocovace pro STA a to hned na dva kabely a mozna se pripichne jeste soused. Tim padem me staci od UPC ten 15Mbit za dve stovky a TV vubec, soused to tak uhadal, tak uvidim. HD kanaly se nechytaji, asi bych musel antenu natocit lip na jiny vysilac, ted je na nejsilnejsi signal co se ukazuje v ladeni TV. Ale cert vem pokusne HD, filmy v HD sosnu z netu.

 

EDIT:

Ve finále mám odhlášenou TV, frčí jen internet 15/1,5 mbit za 201,-/měs.

TV stačí na tu antenu na půdě - zákl. DVB-T programy. Další kvalitní cz programy jsou streamy na netu ale to netřeba rozmazávat :D

Upraveno uživatelem Krist
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou změnou mě naštvali, ale co je důležitější, naštvali i manželku, takže mi dala požehnání k odhlášení UPC a zřízení TV u PODY. Sice namají takový výběr kanálů jako UPC, ale o hodně levněji mi to poběží na 3 televizích. Jenom čekám na příhodné datum, ať mi těch 35 dní uplyne hned po Novém roce, a píšu ukončení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou změnou mě naštvali, ale co je důležitější, naštvali i manželku, takže mi dala požehnání k odhlášení UPC a zřízení TV u PODY. Sice namají takový výběr kanálů jako UPC, ale o hodně levněji mi to poběží na 3 televizích. Jenom čekám na příhodné datum, ať mi těch 35 dní uplyne hned po Novém roce, a píšu ukončení.

Jakých 35 dní?

Výpovědní lhůta je celý kalendářní měsíc a začíná plynout od prvního dne následujícího měsíce po doručení písemné výpovědi :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou změnou mě naštvali, ale co je důležitější, naštvali i manželku, takže mi dala požehnání k odhlášení UPC a zřízení TV u PODY. Sice namají takový výběr kanálů jako UPC, ale o hodně levněji mi to poběží na 3 televizích. Jenom čekám na příhodné datum, ať mi těch 35 dní uplyne hned po Novém roce, a píšu ukončení.

Jakých 35 dní?

Výpovědní lhůta je celý kalendářní měsíc a začíná plynout od prvního dne následujícího měsíce po doručení písemné výpovědi :wink:

 

Děkuji za opravu, samozřejmě je to tak. Ani nevím, kde jsem k tomu přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...