Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

nechápu, jak může někdo dobrovolně platit za analogovej klasik (40 tv stanic) 503 kč měsíčně, když digitální starter (taky 40 tv stanic) stojí 303 kč... :? roční úspora 2400 kč, tedy 40%, zároveň získáte obraz i zvuk ve vyšší kvalitě a elektronickýho programovýho původce...

 

navíc pro přechod z analogový na digitální tv máme možnost nastavit stávajícím zákazníkům slevu 20% na prvních 5 měsíců (241 kč), minimální doba užívání je jenom 3 měsíce místo obvyklejch 12 a máte zadarmo stb i jeho zapojení... kdo má net, může ušetřit ještě víc...

 

kdyby měl kdokoliv zájem, stačí mi napsat třeba soukromou zprávu tady na foru nebo email... :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a ted jsem se opravdu na*ral.

Jednak mel jsem ve schrance, ze analog Klasik konci do konce rijna 2010.

Ale ted jsem vyhodil UPC prodejce ze dveri. Jestli o tom vim, a ze mi prisel zaridit digital. A jak jsem se ho ptal, jak mi ozivi 2 TV + 2 rekordery, tak mi natvrdo do oci lze, ze vsech 39 programu co tam ted je, mi vsechny ZUSTANOU...! Takze muzu analog normalne dal pouzivat se vsemi 39 programy + ten digital. Tak jsem ho ubezpecil, ze shodou okolnosti jsem to mel dneska ve schrance a taky chodim na UPCzone. Tak mu najednou hezky sklaplo.

Ze o tom nevedel, ze ted se vratil z dovolene a podobne blafy. Asi tak se prodava.

 

Jinak k tem cenam:

- na tom papiru je, ze za digi nabidku Standart (bez inetu a telefonu) zaplatite v nasledujicich 5ti mesicich castku jako doposud (483 Kc mesicne), a od 6teho mesice standardni cenu 604 Kc. Mate moznost bez sankci prejit na nizsi sluzbu Starter. Pokud nabidku nevyuzijete, bude od 1.11 uctovana sluzba mini. Tzn. mini za 210 Kc - za stejnou nabidku toho, co ted mame na strese zdarma (mame opravene anteny).

A jestli hned nechci internet a telefon - ne, opravdu nechci.

 

Ostrava - Dubina. Byvaly ZLATY KARNEVAL.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slambe vzdyt to je blbost co pises, prece v Klasiku je vic kanalu nez ve Starteru (sportovni kanaly ... atd.).

sportovní kanály tam sice sou (Sport 1, Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport, Extreme Sport), ale všech kanálů je dohromady 41... :!: v nabídce Mini jich je 9, po zrušení Klasiku jich zůstane cca 15...

viz třeba jeden z posledních příspěvků tady http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1 ... c&start=40

pokud de o různorodost, tak je pravda, že starter nemá v základu sporty, je třeba dokoupit balíček za 120, podle libosti další za 80 a sme na původní ceně klasiku... pokud někdo obedírá taky internet, má navíc na rok zadarmo další balíček... každopádně starter vyjde levnějc popř. stejně jako analogovej klasik, každej ať si vybere, ale zůstávat na analogu je nesmysl, pokud má klient dostupnej digitál...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Analogové DVD
Tak a ted jsem se opravdu na*ral.

Jednak mel jsem ve schrance, ze analog Klasik konci do konce rijna 2010.

Ale ted jsem vyhodil UPC prodejce ze dveri...

 

A jestli hned nechci internet a telefon - ne, opravdu nechci.

 

Ostrava - Dubina. Byvaly ZLATY KARNEVAL.

 

Já jsem se teď opravdu nena*ral. Jenom jiný pohled. Nevím v čem byl KARNEVAL zlatý. Začali za pusu, cena rostla. Když je trh donutil dali vyšší službu zdarma. V nejslepším to prodali UPC. Kdyby neprodali, asi bys lamentoval jaký byl KARNEVAL zlatý a už není.

 

Ano, UPC se, řekněme "s námi" moc nemazlí. Využívá svůj parciální monopol. Jenže: mám ti vyprávět jednu story o nákupu v IKEA? Řekl ti někdo, nebo zamyslel ses nad tím jak tě dojí tvůj vlastní stát? Atd ap.

 

Nikdy jsem s UPC nehandloval jako na bazaru ohledně ceny; z některých příspěvků na tomto fóru o handlování o ceně má člověk dojem, že se UPC chová jak prodejná děvka. Opět: nikdo neví čísla kolik pak procent zákazníků takhle handluje, jestli jsi UPC u malé skupiny neřekne, hele tak neotravuj a vem si to.

 

Dali mě digitál i s HD PVR, 25 M internet a telefon za tu samou cenu jako analog, 10 M internet a telefon. Nikdo mě nenutil, nikdo mě nenutí. Můj vlastní tatíček stát mě vydojil víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, zda to psat jeste do analogu a nebo do digitalu.

Kazdopadne v OV se ma koncits analogem, a tak jsem se nakonec rozhodl, to zkusit s DVB-C. Na zkousku.

Zitra mi maji dotlacit STB DVB-C, ale chtel jsem (jelikoz mam doma i TV s DVB-C i s CI slotem), zda muzou donest i kartu, at to muzu vyzkouset prave v te TV. No a nastal problem, protoze pry to oni nemaji, atd, atd.....

Coz mi zase pripada jako levarna. Kdyz uz neco nabizim, mam mit moznost si to odzkouset.

Jak je to vlastne..?

Asyk to bude otazka na nejakeho prekupnika...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...