Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Díky všem za odpovědi. Takže říkáte, že dva stb bych mohl mít od UPC určitě. K těm zbývajícím televizím bych tedy asi koupil DVB-T :( Chtěl jsem s analogem vydržet co nejdéle ale máma zase otevřela dveře nějakému potulnému prodejci a ten ji předvědčil, že si musí objednat digitál. Navíc si odnesl kupní smlouvu k našemu bytu, nevím k čemu mu to bude... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dostane, mám to od UPC. A mám je už více než rok.

Nedostane ...

To se ti spíš povedl nějaký haluz.

 

Nebyla to haluz, jen jsem si trval na svém. Před více než rokem u nás vypnuli bez oznámení Klasik. Ke konci roku 2009 (rijen, listopad). Jelikož jsme měli od léta digitál, tak se neobtěžovali ozvat, poslat dopis. Malá obec je jim lhostejná. Tak jsem se s nimi dohadoval a uznali svou chybu. Napřed nabízeli slevy, ale trval jsem na tom, že máme více než dvě TV a Klasik byl super. Po několika telefonátech (kdy mne sami volali) mi nabídli další STB.

 

Takže máme tři. Nyní už UPC posílá dopisy, mejly o ukončení analogové nabídky Klasik.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za odpovědi. Takže říkáte, že dva stb bych mohl mít od UPC určitě. K těm zbývajícím televizím bych tedy asi koupil DVB-T :( Chtěl jsem s analogem vydržet co nejdéle ale máma zase otevřela dveře nějakému potulnému prodejci a ten ji předvědčil, že si musí objednat digitál. Navíc si odnesl kupní smlouvu k našemu bytu, nevím k čemu mu to bude... ??

Proc kupovat DVB-T, vzdyt v kabelu dal pojede v analogu zakladni nabidka MINI a v te naladite stejne programy jako v DVB-T.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha aha. Tak aspoň že tak. Stejně jsem ale vytočenej :evil: Frajer důchodcům krmí ucho jak si musejí objednat digitál, na dvou televizích jim půjde čtvrtina programů a na dvou budou muset zápasit s dalším ovladačem. A já s tím nemůžu nic udělat, protože oni si netroufnou mu odporovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že když mám více přijímačů (set-up boxů) bude to vše v rámci jedné ceny. tzn. nebudu platit více, je to tak. Další dotaz, když vypnou analog v Brně (omezí programy) bude potřeba přibrat "chytrých krabiček" Jedna TV nová do té se koupí CI modul od fa. lica u jedné je HD PVR (ten hdd na nahrávání) za který se měsíčně platí tuším 150kč. Máme v tomto případě nárok na obyčejný set-up box ke třetí televizi zdarma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že když mám více přijímačů (set-up boxů) bude to vše v rámci jedné ceny. tzn. nebudu platit více, je to tak.

Ano

 

Máme v tomto případě nárok na obyčejný set-up box ke třetí televizi zdarma?

 

Je možnost pokud si o to klient řekne dostat od UPC druhý STB obyč. CV-5000 za 1Kč na rok a nebo DVR za 49Kč/rok a nebo HD Box za 49Kč/rok.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...