Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Dozvěděl sem se od známého že byl prostřednictvím pracovníka UPC upozorněn na to že analogové nabídka KOMPLET nynější KLASIK bude ke dni 2.11 2009 v Plzni ukončen a dále bude jen nabídka MINI . Toto bylo poté ještě ověřeno přes pracovnici call centra , kde byla tato skutečnost potvrzena .Máte někdo podobnou informaci i z jiných lokalit? Mne osobně to celkem štve,z důvodu že ke svému digitalu používám analog k druhé TV.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Je to tak. Klienti využívající nabídku Klasik jsou v současné době kontaktováni a převedeni na digitální nabídku Standard (resp. digitální Klasik při zachování původní ceny). Pokud se nepletu, tak tzv. forsovaná digitalizace už proběhla v Příbrami, Jindřichově Hradci a teď začínají Strakonice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou mesta kde zmena kanalu probehla ci brzy probehne:

 

- Pří­bram

- Nový Jíčín­n

- Hranice na Moravě

- Jindrichuv Hradec

- Cheb

- Sokolov

- Ceska Lipa

- Plzen

- Rokycany

- Kromeriz

- Frydek Mistek

- Vsetin

- Frenstat pod R.

- Valasske Mezirici

- Hlucin

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hm smutný je že v době internetu kdy UPC má moji mailovou adresu i číslo telefonu nemluvě o příchozím výpisu z minulého měsíce se o zrušení části analogové nabídky k digi nabídce dozvím od manželky a následným vlastním telefonickým dotazem na infolince.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm smutný je že v době internetu kdy UPC má moji mailovou adresu i číslo telefonu nemluvě o příchozím výpisu z minulého měsíce se o zrušení části analogové nabídky k digi nabídce dozvím od manželky a následným vlastním telefonickým dotazem na infolince.....

Analog k digitálu je brán jako bonus. Kontaktováni byli zákazníci co mají pouze analog.

To nic nemění na tom že rozeslat maily by asi nebyl takový problém ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno přišla zpráva přes settopbox něco vtom smyslu že od 2.11 končí vysílání rozšířené nabídky analogového vysílání ve vybraných lokalitách . Takže se asi rozhodli informovat ale až na základě četných dotazů tápajících uživatelů .Já si myslím že ve spoustě domácností je více než jedna TV a málo kdo si kvůli tomu pořídí další settopbox za příplatek. Zajímalo by mě jestli provozování analogu společně s digi je tak technologicky či finančně náročné nebo je to jenom komerční trik jak donutit majitele více TV k pronájmu dalšího settopboxu.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom0

Včera večer došlo již k omezení analogové nabídky ve standartu na současných 13 programů,chybí jen Public tv, která vysílá volně v síti DBT.

Je to škoda, protože nyní těžko mohu nahrávat programy na DVD, když se v analogu již nevysílá.

Lokalita Plzeň - Bory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bambi73
Analog k digitálu je brán jako bonus. Kontaktováni byli zákazníci co mají pouze analog.

To nic nemění na tom že rozeslat maily by asi nebyl takový problém ...

Skutecne? Me to tak neprijde, na me se UPC uplne vy...prdlo, to ze mam o 75% programu min jsem zjistil nahodou kdyz jsem vcera pustil televizi :(. A to maji mail na ktery mi posilaji faktury, telefon a samozrejme adresu. Informace nula nula nic, na webu absolutne nic a kdybych neznal tohle forum tak bych se ted mohl akorat dohadovat co se asi stalo. Jen by me zajimalo jak mi to budou uctovat ted :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...