Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Taky me to pekne dojalo. Mame tu po baraku rozvedenou tv a ke me vedla jen analogova vetev. Takze aktualne mam misto desitek programu jen zaklad. No a protoze jsem nejcasteji sledoval VH1 a CNN tak mi nezbude nez si koupit satelit, platit za pronajem dalsiho dvbc boxu se mi nechce.

za základní STB neplatíš žádný měsíční poplatek

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
za základní STB neplatíš žádný měsíční poplatek

"Základní" to je to co mě vadí.

Mám dvě TV, Toshiba s dodaným STB, a Sony s CAM od Lica.

Bohužel to není vše, také mám klasické VCR a potom DVD s HD, obojí Panasonic.

Ty jsou "starší" tedy pouze s analogovým tunerem.

Na digitální nabídku jsem přešel s ujištěním, že mi Klasik zůstane.

Všechno mi fungovalo jak jsem potřeboval. Nyní na analogu naladím jen těch 14 kanálů.

 

Jdu hledat smlouvu, protože tam to podle mne určitě je napsané - Standard+balíčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Bohužel pro ty, kteří mají DVD rekordér (třeba já) nebo více televizí, je přechod výhradně na digitál spíše komplikace - technická i finanční.

 

Samozřejmě neříkám, že bychom navždy měli zůstat u analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel pro ty, kteří mají DVD rekordér (třeba já) nebo více televizí, je přechod výhradně na digitál spíše komplikace - technická i finanční.

 

Samozřejmě neříkám, že bychom navždy měli zůstat u analogu.

mám supreme,hd stb propojený s dvd rekorderem a vše bezproblémů nahrávám :)

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Na dvb-c-shop.cz si muzes koupit Handana CV-5000 za 2 218 Kč a nemusis platit pausal.

Spis premyslim o nakupu pcmcia modulu od Lica, mam plasmu LG 42PG3000. Ale k tomu stejne jeste budu potrebovat druhou kartu od UPC, da se koupit nebo jen pronajmout?

Jeste abych vysvetlil zapojeni - v patre nahore je dvb-c handan, dolu do prizemi vedl jen analog k me tv. Ted bych se co s nejmensim usilim chtel dostat zpet ke kanalum, o ktere mam zajem :-) Diky za napady a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma ta TV LG DVB-C tuner ? jestli ne tak ti je CA modul k nicemu.

Potrebujes budto STB od UPC = platba mesicni zalohy 90-150 Kc, nebo vlastni STB Handan od Lici (k Handanum od Lici modul nepotrebujes), nebo jine vlastni STB = nakup CA modulu+karty.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nerozumím tvé formulaci, že k tobě vedl (vede) jen analog. Nic takového neznám.

Pořád je to stejný koax. Jde o to, co k tomu pověsíš za koncové zařízení.

To buď čte kanály s analogovým vysíláním, nebo digitálním (MUXy).

Potom samozřejmě záleží na kabelu a hlavně konektorech, zda "dolů" dorazí ještě dostatečně silný signál, který by některé digitální zařízení umělo číst.

Schválně jsem nepsal, které zařízení, protože to může být jak STB tak něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Nerozumím tvé formulaci, že k tobě vedl (vede) jen analog. Nic takového neznám.

Pořád je to stejný koax. Jde o to, co k tomu pověsíš za koncové zařízení.

To buď čte kanály s analogovým vysíláním, nebo digitálním (MUXy).

Potom samozřejmě záleží na kabelu a hlavně konektorech, zda "dolů" dorazí ještě dostatečně silný signál, který by některé digitální zařízení umělo číst.

Schválně jsem nepsal, které zařízení, protože to může být jak STB tak něco jiného.

Bylo to myslene tak, ze v patre je pripojen dvb-c box k tv c. 1 a dole v prizemi se z toho koaxu chytala jen ta analogova nabidka na tv c. 2, nebot nemame vic nez ten jeden dvb-c box.

Vsak s tim taky obchodnici UPC hojne operovali, ze dvb-c box je do rodiny nutny v zasade jen jeden k hlavni tv, a k detem do pokojicku, do pracoven a trucoven staci vyuzivat pribalenou analogovou nabidku prislusneho digi baliku.

Zatim se jako nejjednodussi reseni jevi koupe toho handanu v dvb-c-shopu, ale neni mi jasne zda to bude fungovat i bez te bile smartkarty nebo jestli si ji budu muset od upc koupit /pronajmout (nedari se mi zjistit, zda tv kterou mam ma dvb-c tuner a slo by pouzit to pcmcia lica reseni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si na dvb-c-shop kopis STB Handan dostanes k nemu zaroven i kartu za vratnou zalohu 200 Kc.

 

Nektere modely LG DVB-C tuner maji, ale je nutno nastavit zemi vysílání na Finsko, nebo Švédsko aby se tuner aktivoval, to muzete odzkouset i bez CA modulu na nekodovanych tv stanicich.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...