Přejít na obsah

AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Muzu se zeptat co to je digitalni Klasik? Na webu UPC nic takoveho neni. To jsou ty same programy jako v analogu jen na digitalu?

jelikož si na síti,kde zrušili analog.nabídku KLASIK,tak jako náhradu dostaneš od UPC STB a k tomu nabídku Standart.dále si k tomu můžeš objednat různé balíčky.k tomu ti pojede ninější analog.nabídka Mini

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno přišla zpráva přes settopbox něco vtom smyslu že od 2.11 končí vysílání rozšířené nabídky analogového vysílání ve vybraných lokalitách . Takže se asi rozhodli informovat ale až na základě četných dotazů tápajících uživatelů .Já si myslím že ve spoustě domácností je více než jedna TV a málo kdo si kvůli tomu pořídí další settopbox za příplatek. Zajímalo by mě jestli provozování analogu společně s digi je tak technologicky či finančně náročné nebo je to jenom komerční trik jak donutit majitele více TV k pronájmu dalšího settopboxu.

Těch dotazů už bylou předchozích lokalit :)

Provoz analogu je ukončován (omezován) kvůli rozvoji ostatních služeb. Rychlejší internety, více kanálů na DTV což znamená že potřebují aby těmi kabeli proudilo více dat. Čili logickou volbou je analog ten který musí ustoupit :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Analog k digitálu je brán jako bonus. Kontaktováni byli zákazníci co mají pouze analog.

To nic nemění na tom že rozeslat maily by asi nebyl takový problém ...

Skutecne? Me to tak neprijde, na me se UPC uplne vy...prdlo, to ze mam o 75% programu min jsem zjistil nahodou kdyz jsem vcera pustil televizi :(. A to maji mail na ktery mi posilaji faktury, telefon a samozrejme adresu. Informace nula nula nic, na webu absolutne nic a kdybych neznal tohle forum tak bych se ted mohl akorat dohadovat co se asi stalo. Jen by me zajimalo jak mi to budou uctovat ted :?

To je zvláštní protože technici zákazníky obcházejí (až 3x pokaždé v jinou denní dobu). Pokud kl. nezastihnou kontaktují ho telefonicky.

 

Pokud se ani jedno nepovede tak kl. je převeden automaticky na Mini (Protože mu i jen mini půjde)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bambi73

To teda nevim jak to obchazeji, ale me zjevne nezastihli (pokud tam vubec byli). Kazdopadne telefon zadnej, mail taktez ale dneska jsem si vsimnul v poste obalky od UPC. Zatim jsem to necetl, ale pokud budu pocitat ze je to co si myslim, tak to neni ani 5 minut po dvanacte, spis nekolik hodin.

 

P.S. Btw nemaji nahodou ve smluvnich podminkach ze by o vsech vetsich zmenach meli informovat aspon 30 dni predem? :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

analog 14 programu

CT1, CT2, CT24, CT4 Sport, Ocko, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Barandov, Z1, STV1

 

a UPC kanal, ktery jede ve snicce tak od brezna kazdy den stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Taky me to pekne dojalo. Mame tu po baraku rozvedenou tv a ke me vedla jen analogova vetev. Takze aktualne mam misto desitek programu jen zaklad. No a protoze jsem nejcasteji sledoval VH1 a CNN tak mi nezbude nez si koupit satelit, platit za pronajem dalsiho dvbc boxu se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...