Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Asi bude rozdíl v tom jestli si uživatel sám aktivně zavolá na Vodafone a bude žádat přechod na novější tarif a nebo si počká až se změnou přijde sám Vodafone, pak se dá teoreticky očekávat že operátor nabídne zajímavější cenu aby klienta udržel. 

Nicméně i tak si myslím že nějaké navýšení ceny se dá očekávat, protože zrovna stará tv nabídka Komplet obzvlášť pokud má na ní ještě někdo zajímavou slevu, musí být pro operátora finančně nerentabilní , když za ty roky přibyly drahé kanály a ještě Voyo, tak si myslím že to prostě musíš zdražit.

Já jsem především zvědavý s jakou náhradou přijdou za televizní nabídku Komfort, protože ta zabírá poměrně široké spektrum kanálu, které jsou rozprostřené do mnoha nových balíčků a bude asi těžké to nakombinovat tak aby to uspokojilo většinu uživatelů a přitom se cena nějak zásadně nezvýšila.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mi to zdraží o více než 100 Kč, tak dávám výpověď protože se mi to nevyplatí, protože už dnes je to finančně na hranici výhodnosti.

Přidávají sice voyo, ale je otázka jestli za to vůbec Nově něco platí, případně kolik.

Nova si tímto získává spoustu nových abonentů a tím zvyšuje i hodnotu značky. Takže určitě to bude nějaká výhodná cena, a tak zvyšování ceny služeb to neospravedlňuje.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímne jsem se o voyo jim neprosil a nepotřebuji ho.. Ale kombinaci balíčku to vyjde jen dráž. 

 

Prostě každý rok přejmenujene tarify a každý druhý ho lidem zrušíme i s tzv doživotní slevou a donutime je platit víc. 

 

Vice fér by bylo říct TV komplet bude o xxx dražší a tečka. Ještě když sám Vodafone dá klientovi nedávno slevu na něco co se za pár měsíců dozví že bude jinak a slevy tam takové nejdou ale menší...

 

Asi každý bude mít štěstí jinak kolik se mu podaří a jaké služby tzv ukecat retence... Kdo měl dřív slevu menší asi bude mít šanci platit podobné.. Kdo větší tak to bude záležet na schopnosti ukecat retence... 

Oni žádnou charitu nedělají a vědí že i po slevě na tom dobře vydělají.. 

Já jsem jako důvod pro slevu dal že jsem dlouholety klient mám více služeb,  jsem tělesné postižený a plně invalidní ...  Nezájem budete za to samé platit cca o 200 Kč víc což pro mě je nárůst mnohem větší.... 

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...