Jump to content

tramin

User
 • Posts

  713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by tramin

 1. A hlavně tady neřeším, jestli přidají nové programy a kdo je zaplatí, ale to, že měli dost času, když věděli, že převezmou UPC, aby poskytli takový produkt, který nebudeme muset několik let testovat, navíc bez úspěchu. A tím končím, už mě to nebaví. Stejně se nic nezmění...
 2. Mě nevadí, že si spokojený s něčím, co nefunguje. Asi by ti stačila i černobílá TV a monoskop. Mě ale štve, že Vodafone, kterému platím, na to kašle.
 3. Tak opět změna. Zase máme černé čtverečky (dnes zpětné zhlédnutí Ducháček na Seznamu). To už je vážně komedie, co Vodafone předvádí. Akorát komedie by měla být k smíchu, tohle je ale tragedie. @cvancara: zkoušel jsem tvůj návod na přetáčení a fakt to bezvadně funguje. Akorát na osmý pokus. Zlatý Kaon...
 4. Tak to musíš být génius, přeskočit např. reklamu přesně o 4:36 minut. Tleskám 👌
 5. @cvancaraPřesně tak, je to už úplně bez náhledů. Podle tebe takové živější, podle mě naprosto na ho....o. Neschopnost Vodafonu něco opravit je neskutečná!
 6. @cvancara : super rada, dík 😂
 7. Jo a jak potom najdu to místo, kde mám přetáčení zastavit?
 8. No protože jim to pořád nestačí. Ještě potřebují velikost bot od každého uživatele 😁
 9. Ale vždyť to tady lidi na 3 stránkách popisují. OS, webový prohlížeč, ukazují screeny, já jsem psal základní STB při zpětném zhlednutí a nahrávkách. Co ještě víc...
 10. @Ondra - Vodafoneno to opravdu nemůžete tvrdit, že se to neděje. Viz screeny zde. A je zajimavé, že to je při zpětném zhlédnutí, nahraném pořadu, webovém sledování, streamování, v různých prohlížečích atd. Tak jak to chcete řešit, když to je skoro ve všech případech. Na starém STB vše funguje, tak snad je jasné, na které straně je chyba.
 11. V mém případě přes základní set top box. Ale jak vidím, blbne to skoro všude. Mám ještě starý Kaon a CA modul a tam vše funguje na 100%. Ale nápravy se asi nedočkáme, že?
 12. Jestli je to vlastnost, tak je to nepoužitelné. Jak mám vědět, kdy mám přetáčení zastavit?
 13. Může mi někdo vysvětlit, proč při přetáčení některých pořadů (většinou u zpětného shlédnutí, nebo nahraného pořadu), vidím jen černá pole, takže absolutně nevím, kdy mám přetáčení zastavit.
 14. Ještě jedna výborná vychytávka by se našla. A to když chci posunout pořad ve zpětném shlédnutí a občas vidím jen černý podklad. To se pak výborně zastavuje přetáčení 😁
 15. Slováci budou od února taky zdražovat? A může si to vůbec objednat někdo, kdo nežije na Slovensku?
 16. Tak u mě byl problém...
 17. Tak jsem to musel nastavit celé znovu a službu zaregistrovat a už to jede. Ale pokud to není automaticky při změně IP, tak je to k ničemu. Předtím jsem používal no-ip a taky byly problémy.
 18. To mám správně, ale v total commander se tam objevuje při spojení s ftp pořád ta stará IP. Takže se nepřipojím.
 19. Zdravím, používám službu Asus DNS, ale po výpadku internetu v Brně se mi změnila IP adresa. Když však chci použít ftp, tak tam pořád zůstává stará IP adresa. Takže se nepřipojím. Co s tím? Snad jsem to napsal srozumitelně.
 20. Poslední dobou mám stejný problém.
 21. tramin

  Canal +

  https://www.canalplussport.cz/
 22. tramin

  Canal +

  Já měl na mysli TV přes internet. Tudíž pro každého, kdo má chytrou TV.
 23. tramin

  Canal +

  Nyní na Skylink akce, 6 měsíců za Canal+sport s 50% slevou.
 24. A to mám udělat jako kde? Takovou možnost v samoobsluze u služby TV ani internet nemám... @Technikus :Hesla samozřejmě změněna. Netflix si platím 3 roky přímo od nich, takže žádné heslo u Vodafone/Netflix měnit nemusím, protože jsem službu přes Vodafone nikdy nepoužíval. Ten hacker si na mém účtu vytvořil svoje přihlašovací údajě. Jak, když m-platbu musím potvrdit? Netuším. Ten účet jsem zrušil a zároveň Netflix ten účet zablokoval. A znovu se ptám. Co dělá Vodafone pro ochranu svých klientů? Netflix mi opět potvrdil, že se jedná o falešný účet a pokud si o to Vodafone řekne, tak mu budou peníze vráceny. Ani jednou ty účty nebyly využity. A Vodafone??...
 25. To jsem samozřejmě okamžitě udělat. Co dělá Vodafone, aby chránil svoje klienty před hackery? Proč jsou m- platby defaultně povoleny na účtu? Internet se hemží nabízenými ukradenými účty Netflixu a dalších streamovacích služeb za pár korun a Vodafone není schopný aktivaci nějakých nadstandardních služeb ověřit obyčejnou sms? Super!
×
×
 • Create New...