Jump to content

tramin

User
 • Posts

  659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by tramin

 1. Taky mě to mrzí, používali jsme to všichni v rodině. Nemusel jsem mobil otevírat, protože mi blikala dioda. Vyřešil jsem to SIM od T-mobile (edice zdarma). Nutný ovšem dual sim telefon.
 2. tramin

  ČT1 zvuk

  Už OK. Proč to ale na starém Kaonu ze stejného zdroje fungovalo?
 3. tramin

  ČT1 zvuk

  Od dnešního rána nefunguje zvuk na ČT1 (základní STB), u všech ostatních kanálů zvuk funguje. Zajímavé je, že na starém Kaonu zvuk na ČT1 jede. Nechápu...
 4. Mám už taky Android 12 a je v něm hodně vylepšení (alespoň pro mě). Jediné, co stále chybí je to VoLTE.
 5. 5G na mém Nord2 funguje, ale stále výrobce nepodporuje VoLTE u českého Vodafonu...
 6. Myslíme oba změnu jména za číslo u tel.tarifu ve Vodafone samoobsluze? Asi jsem to nenapsal jednoznačně...
 7. Trochu off topic, ale nemůžu najít možnost pojmenovat službu místo telefonního čísla. Před časem jsem ji viděl, ale teď nic. Jako místo 776....... třeba Karel.
 8. tramin

  EPG

  Tak zase oboje začíná na K 😄
 9. Taky mě tam naskakují různé hlášky. Vysílání funguje, akorát EPG je prázdné...
 10. STB vyměněn, vše OK.
 11. To je fakt, může si vzít ty nové kabely. Bude něco nutné pro zprovoznění toho nového boxu? Nebo zapnu a pojede.
 12. Já mám diodu červenou, ale box vůbec na nic nereaguje. Ještě se chci zeptat, jestli musím s boxem vrátit i HDMI a LAN kabel. Ne, že bych si je chtěl nechat, ale mám je složitě vedeny za skříní, kterou musel celou odstavit. Případně jestli můžu dodat nějaké jiné kabely, co mám v šuplíku, kdyby to bylo vyžadováno.
 13. Já jsem se na to ptal, abych nebyl závislý na příjezdu technika, ale bylo mě řečeno, že na prodejnách DVB-C nemají...
 14. Tak zdroj je OK a na tlačítko reset to vůbec nereaguje. Držel jsem ho skoro minutu. Takže jsem volal na Vodafone a v úterý technik přiveze nový. Moc dlouho teda nevydržel. Každopádně dík za pomoc.
 15. @kautskym přečetl sis můj příspěvek celý? Že box nenaskočí ani po odpojení a připojení zdroje? A ano, baterky jsou OK, nenabíhá ani s jiným, univerzálním ovladačem... @tomus STB nejde vůbec zapnout, takže to nereaguje ani na ty 2 tlačítka na pravém boku (Service a Standby)
 16. Zdravím, ode dneška nejde zapnout STB (zákl.model) dálkovým ovladačem, vůbec nereaguje ani červená kontrolka. Po odpojení a zapojení ze sítě naskočí akorát bílé logo na chvíli a tím to končí. Asi je to navýměnu,že?
 17. Sice se o C+sport konkrétně nepíše, ale je to tak myšleno. Četl jsem další články, ale už je nemůžu najít. A jestli někdo něco může zdražit, nebo ne, je spekulace. A k tomu se nebudu vyjadřovat.
 18. No a já jsem to pochopil tak, že @arsenal1 je klientem T-Mobile, jak píše a ten přidal C+sport, aniž by zdražil. Asi máme každý jiný náhled na dané téma. A o nezájmu VF o C+sport jsem četl např. zde : https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-se-nechce-poustet-do-bitek-o-sportovni-prava/
 19. Tvůj příspěvek nějak nejde pochopit. Arsenal1 píše, že kanál přidali a přesto nezdražili. UPC/Vodafone taky nezdražil, když přidal Nova sport 2.3.4. Asi nechápeš význam psaného slova...
 20. Ono není problém koupit si Skylink na měsíc. Do té doby to bude vyřešeno...
 21. Tak to nevím, co máš za mobil. Já jsem ještě takový neměl, kde by ten zvuk nešlo vypnout. Někteří ale fakt nechápete, o co tu vlastně jde. Je tady spousta stížností na různé chyby a nefunkčnosti. A místo oprav a vylepšení někdo vymyslí znělku, která navíc nejde vypnot. Geniální!
 22. @Ivo Mašek To je právě věc názoru a hlavně možnost volby. Dát to tam "natvrdo" bez možnosti vypnutí není dobré. A hlavně v době, kdy spousta věcí nefunguje, tak někdo vymyslí takovou nepodstatno změnu. Nechápu...
 23. A udělejte něco s tím "oslavným" zvukem při startu STB.
×
×
 • Create New...