Jump to content

tramin

User
 • Posts

  666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by tramin

 1. Několik dnů mi kostičkuje obraz na ČT1 a ČT sport (na dalších ČT programech nevím...). Dělá to jak na TV s STB, tak na jiné s kartou. Děje se tak nepravidelně, někdy ovšem v několika sekvencíxh po sobě.
 2. Včera několikanásobný pokus o zpětné zhlédnutí ( 3 různá data), ale vždy STB zamrznul a musel jsem ho vytáhnout ze zásuvky. Nepoužitelné...
 3. Mám Philips OLED 65´ a nějaké extra problémy s obrazem nepozoruji...
 4. Dík, udělal jsem tak u všech 3 čísel.
 5. Aha, tak já to mám trochu jinak, ale už jsem to našel, dík.
 6. Tak já tuhle možnost v telefonu nemám (Oneplus Nord2). Nebylo to myšleno v aplikaci?
 7. Chtěl bych se zeptat, jestli se dá v mobilní aplikaci vypnout datový roaming na určitou dobu. Jedu na 3 týdny do USA a mám koupenou místní datovou kartu. Když jsem byl nedávno v Jordánsku, tak se mi telefon na chvíli sám přepnul na Vodafone data a stálo mě to 300 Kč. Jestli to jde, tak poprosím i o přesný návod. Např. na letišti v Paříži datový roaming vypnu a zpět v Amsterodamu zase zapnu. Dík.
 8. Taky mě to mrzí, používali jsme to všichni v rodině. Nemusel jsem mobil otevírat, protože mi blikala dioda. Vyřešil jsem to SIM od T-mobile (edice zdarma). Nutný ovšem dual sim telefon.
 9. tramin

  ČT1 zvuk

  Už OK. Proč to ale na starém Kaonu ze stejného zdroje fungovalo?
 10. tramin

  ČT1 zvuk

  Od dnešního rána nefunguje zvuk na ČT1 (základní STB), u všech ostatních kanálů zvuk funguje. Zajímavé je, že na starém Kaonu zvuk na ČT1 jede. Nechápu...
 11. Mám už taky Android 12 a je v něm hodně vylepšení (alespoň pro mě). Jediné, co stále chybí je to VoLTE.
 12. 5G na mém Nord2 funguje, ale stále výrobce nepodporuje VoLTE u českého Vodafonu...
 13. Myslíme oba změnu jména za číslo u tel.tarifu ve Vodafone samoobsluze? Asi jsem to nenapsal jednoznačně...
 14. Trochu off topic, ale nemůžu najít možnost pojmenovat službu místo telefonního čísla. Před časem jsem ji viděl, ale teď nic. Jako místo 776....... třeba Karel.
 15. tramin

  EPG

  Tak zase oboje začíná na K 😄
 16. Taky mě tam naskakují různé hlášky. Vysílání funguje, akorát EPG je prázdné...
 17. STB vyměněn, vše OK.
 18. To je fakt, může si vzít ty nové kabely. Bude něco nutné pro zprovoznění toho nového boxu? Nebo zapnu a pojede.
 19. Já mám diodu červenou, ale box vůbec na nic nereaguje. Ještě se chci zeptat, jestli musím s boxem vrátit i HDMI a LAN kabel. Ne, že bych si je chtěl nechat, ale mám je složitě vedeny za skříní, kterou musel celou odstavit. Případně jestli můžu dodat nějaké jiné kabely, co mám v šuplíku, kdyby to bylo vyžadováno.
 20. Já jsem se na to ptal, abych nebyl závislý na příjezdu technika, ale bylo mě řečeno, že na prodejnách DVB-C nemají...
 21. Tak zdroj je OK a na tlačítko reset to vůbec nereaguje. Držel jsem ho skoro minutu. Takže jsem volal na Vodafone a v úterý technik přiveze nový. Moc dlouho teda nevydržel. Každopádně dík za pomoc.
 22. @kautskym přečetl sis můj příspěvek celý? Že box nenaskočí ani po odpojení a připojení zdroje? A ano, baterky jsou OK, nenabíhá ani s jiným, univerzálním ovladačem... @tomus STB nejde vůbec zapnout, takže to nereaguje ani na ty 2 tlačítka na pravém boku (Service a Standby)
 23. Zdravím, ode dneška nejde zapnout STB (zákl.model) dálkovým ovladačem, vůbec nereaguje ani červená kontrolka. Po odpojení a zapojení ze sítě naskočí akorát bílé logo na chvíli a tím to končí. Asi je to navýměnu,že?
 24. Sice se o C+sport konkrétně nepíše, ale je to tak myšleno. Četl jsem další články, ale už je nemůžu najít. A jestli někdo něco může zdražit, nebo ne, je spekulace. A k tomu se nebudu vyjadřovat.
×
×
 • Create New...