Jump to content

marian.lozi

User
 • Posts

  69
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by marian.lozi

 1. https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televize.pdf
 2. @Ivo2003 Handan CV-5000 nahrávat neuměl.
 3. @Marek-26 Neuměl HD ani zobrazit. Ale spolehlivý byl, to jo.
 4. @Ondra - Vodafone Proto jste mu ji, i když žádal o převod, rovnou do tří dnů zrušili a hotovo. Co se zdržovat, zákazníků je ještě dost.
 5. @darbujan Pro upřesnění - nebude se jednat o výměnu, ale pronajmete si od Vodafone za měsíční paušál nový set-top-box.
 6. Vidím pátek pred 10hod až pondělí cca 16hod? To je u mne v práci téměř celý pátek a stejně tak pondělí! Zejména když je to práce na hodinu. Sleduji to od začátku a pro Vodafone ostuda veliká.
 7. @tomus Pokud vidím dobře, táhne se to už cca měsíc.. Na vyřešení tedy bylo času až až, těžko se vymlouvat na jeden víkend.
 8. Kdyby bylo cílem dát věci do pořádku, firma by to zadala vyřešit jednomu člověku z reklamací a ten by při průměrných dovednostech a dostatečných oprávněních měl max. za hodinu hotovo. Jako omluvu by mohl dát Vodafone měsíc služeb zdarma, nebo alespoň nějakou zajímavou slevu. Takže cílem bude asi něco jiného.
 9. Mám stejnou zkušenost s pokusem přejít u Vodafonu na CETIN optiku. Nepotřebuji giga download, ale kvůli práci potřebuji UPLOAD a ne toho chcípáčka co jede po kabelu. Navíc i po dotazech na předpoklad termínu zrychlení po vypnutí analog TV a FM rádia ani náznak. A když vidím jaký nabízí Vodafone upload po kabelu např. v Německu v místech kde už jedou "rychle", nevidím to u nás moc růžově. Týden poté co CETIN navýšil upload jsem to ještě zkoušel i u T-Mob i O2, všichni mne s tím poslali do ... . Objednal jsem tedy jinde a spokojenost!
 10. U mně na tv jde přepínat v menu přes tlačítko Tools
 11. @Ondra - Vodafone Zajímalo by mne, zdali je to (u zařízení které Vodafone dál nabízí) z technických důvodů, nebo je to obchodní politika. Například u modemu Compal nebo CA modulu.
 12. Tak zatím nevíme co konkrétně kostičkuje. Třebas to v okolí nebo jinde zlobí i někomu jinému - pak by to bylo jak popisuješ, že se to "samo" opraví. Nebo je to již zmiňovaná kolize s novým 5G vysílačem v okolí, zatím nevíme které jsou to frekvence a na jaké adrese. Komplikace jsou vždy, buď se překonají, nebo se to nechá tak jak to je.
 13. Na popis problému "Mám úplně stejný problém." předpokládám, že byly také aplikované předchozí rady na vyhledání závady. S jakým výsledkem?
 14. To je po odpojení FM rádia před připojením druhé TV
 15. Vylučovací metoda, udělat v pořadí co jde snáze. Odpojit ten rozbočovač a připojit do zásuvky jen kabel vedený k "zlobící" tv. Zkontrolovat konektory a kabel vedeny k "zlobící" tv, případně je vyměnit za nové kvalitní. Přenést "zlobící" tv do místa kde ta druhá funguje a zkusit s jejím anténním kabelem.
 16. "Jiná tv" je kde? Na stejném kabelu nebo na jiné přípojce, např. u sousedů?
 17. U 3DSS3 TELESTE (což je +- to samé akorát na 3 výstupy) jsem žádný filtr zpětného kanálu nepotřeboval. Ani mi jej nikdo nedal že by měl být potřeba, ani ničemu nechyběl. Zapojeno 1x modem a 2x TV - starší je z 2014. Předtím, dokud byl signál, bylo místo druhé TV zapojeno FM rádio, taky si nestěžovalo - a to mi frekvenčně přijde blíž než vzdálené TV MUXy ve IV. a V. pásmu.
 18. Výstup na radio je po jeho vypnutí stejně na draka. Tuto se 3mi F vystupy montovalo UPC, tady je i s krabickou: https://www.tme.eu/cz/details/3dss3/koaxialni-konektory-pro-anteny-tv/teleste/
 19. Potvrzuji také, sledoval jsem v aplikaci na tabletu a pak i na mobilu, bylo to celkem na nervy. V tu dobu jsem byl mimo možnost porovnat s DVB-C. Díval jsem se později do archivu, ve zpětném přehrání je to už v pořádku.
 20. Aha, tak sorry. Vycházel jsem z věty "zda se mi ze to je nastaveni pro Wifi ale nastaveni WAN ethernetu to neni". Jesti to píše že "DNS nebylo nalezeno", mohla by být chyba tam. Mikrotik je úžasný v tom, že udělá přesně co mu nařídite - i kdyby to bylo blbě a celé to pak nefungovalo.
 21. No že na začátku je o té wifi, nastavení wan vlan a pppoe je až dále v textu.
 22. To je tak, když se to nepřečte celé ale jen začátek. 🙂
 23. Ne, platí se jako normálně dle tarifu. Podobné je to i při volání přes data LTE (funkce VoLTE).
 24. Takže až třebas (můj oblíbený) Firefox spadne pod 10%, Vodafone jej zařízne taky.
 25. Zatim bych to neviděl tak zle. Ve vzduchu a kor v Praze je FM signálu dost. Zabouchá se na SVJ ať nechá opravit STA. Když ne, potahne se kabel k anténě na střeše jako za komančů.
×
×
 • Create New...