Jump to content

marian.lozi

User
 • Posts

  182
 • Joined

 • Days Won

  4

Everything posted by marian.lozi

 1. @tomusTelly má 4/2. A dá se přikoupit pro 4 souběžné sledování za 100 Kč nebo 6 souběžných sledování za 150 Kč
 2. Pro inspiraci uvádím část komunikace ohledně žádosti o připojení kradeného (nevráceného) zařízení: "Vážený pane, velmi se omlouváme, ale níže uvedené zařízení je v naší databázi vedeno jako nevrácené. Navíc je toto zařízení stále majetkem naší společnosti, nebylo prodáno."
 3. @ŠtěpánNemáš problém s rozlišením, ale s měřítkem. Nastav si 100% a bude to ok.
 4. SAT služby nevím, ale po IP to jede dobře. Kvalita obrazu i zvuku je ok, žádné chybějící konce pořadů, aplikace i web bez výhrad a bez buzerace s nekonečnými chybovými hláškami.
 5. Telly jako vynikající volbu mohu potvrdit. VTV si zatím nechávám jako doplněk ze zvyku a pouze kvůli vlastnictví CA modulů.
 6. 53% slevu u Základní nabídky z 320 na 150 mám i bez internetu.
 7. @melmusAirbanka vrací 300 až když jsou platby do O2 600 a více.
 8. K základu se slevou 53% jsem dostal nabídku na balíčky nebo AiO také jen s 15% slevou. Níž prý nelze, s případným ukončením nemají problém. Jestli jim odejde i kdyby každý desátý a ostatní přejdou na dražší služby, tak akce bude vyhodnocena jako úspěšná.
 9. Pro info, ve vyúčtování z 16.4. bylo mimo jiné: "... že v průběhu května až srpna 2024 převedeme váš stávající tarif Vodafone TV - Klasik s měsíční cenou 58 Kč na nový tarif Vodafone TV se slevou 53 % s měsíční cenou 151 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet ...". To už někteří znáte. Tak jsem se ve Vodafonu zeptal na přesné porovnání obsahu obou tarifů, zdali mi zůstanou minimálně ty všechny programy, které doposud přijímám ve stávající službě, neboli co tedy konkrétně bude chybět a co bude za to extrémní 160 % zdražení nově navíc, také co bude s balíčkem SPORT mini který mám k tarifu Klasik za 0Kč. Odpověděli, že TV - Klasik i doplňkový balíček Sport Mini se ruší. Také že nemá možnost výši slevy nebo cenu ovlivnit. Porovnání tarifů nikde, zmiňované zvyšování kvality nikde, jen tahání peněz ze zákazníků. Slíbili mi, že mne budou telefonicky kontaktovat specialisté a budou nabízet optimalizace TV tarifu. Na balíček Sport bez F1 jim ale kašlu, ten jsem byl na začátku sezony nucen pořídit jinde. Porovnání s VTV po IP je Telly jako prozření že to jde funkčně i uživatelsky přívětivě. Ty peníze Vodafonu, staré i nové, v absolutní hodnotě jsou sranda, ale jde mi o princip. Zatím beru jako výhodu VTV jednoduchost používání TV pro živé vysílání přes DVB-C - mám koupené dva CA moduly, starší už od roku 2008, a po ukončení VTV bych je mohl vyhodit. K UPC mne připojovali v roce 2001. Nejdřív jen internet, to byl upload 50% downloadu + FM rádio, to hrálo opravdu kvalitně. Pak přišla analog TV, časem digital TV, ale ty jejich stb jsem nikdy neskousnul. Internet už mám třetím rokem odjinud, na rádio v okně dipól nebo poslouchám přes internet, asi opravdu nadešel čas koax nechat odpojit. Počkám co nabídnou a tato éra asi skončí.
 10. @OhambíPokud je mi známo, Cisco EPC3208 je jen modem, což je také jeho výhoda. Tudíž na rychlost připojených zařízení (zejména těch bezdrátových) bude mít vliv i použitý router, případně jeho wifi.
 11. @ost-plus@seznam.czA taky by se hned vědělo o co je zájem a co je jen zbytečná vata!
 12. Osobni zkušenost nemám, ale něco užitečné je na https://www.czc.cz/zyxel-vmg3625-t50b/289417/produkt/7hediuoesqgdpbmtb3uq2mhpc8/diskuse
 13. Pozor, na 586 MHz vysílají rádia. Power TV byla na 538 MHz.
 14. U nás proběhlo nedávno ale v nabídce žádná změna. Upload pořád 60Mbit.
 15. Ano, např. na tvprogram.cz.
 16. Všechny výstupy mají dle obrázku stejný útlum 6,2dB.
 17. Zkontrolovat kabeláž (koaxy a konektory až k modemu), restartovat modem, vše krom měřicího zařízení odpojit a otestovat po kabelu na https://nettest.cz/ a dle výsledku případně reklamovat. Pozor na garantovanou rychlost, není stejná jako inzerovaná.
 18. @petr-000NovaSport 3 a 4 nabízí VTV už dlouho.
 19. @Terryhttps://www.vodafone.cz/pece/internet-data/kabelovy-internet/pevny-internet-kabel-vlastni-modem/ A ještě zde na fóru: https://www.techforum.cz/search/?q="vlastní modem"&quick=1
 20. Co to? To ani google nezná. 🙂
 21. @Martin - VodafoneBudu doufat, že pak budou součástí všech balíčků kde už teď je Nova Sport 1-4 nebo Sport 1-2.
 22. @sodekczAha, vycházel jsem z "Nic jsme nepřelaďovali, nepoužíváme žádné oblíbené, nic podobného.".
 23. @sodekczNa pozicích 2-5 jsou ale SD verze CT.
 24. @260370"A jake jsou Vase zkusenosti ?" Že dříve odkoupený jiným zákazníkem modem připojit nelze. A Vodafone aktuálně žádné modemy neprodává, jen pronajímá. Teď už je to jedno, ale ani když to šlo, tak to nešlo tak že stačilo zákazníkem doma odpojit starý a připojit nový (jiný) - UPC jej muselo přihlásit ke konkrétnímu účtu.
×
×
 • Create New...