Přejít na obsah

Nefunkční regionální kanály ČT


Doporučené příspěvky

To je hezké, ale to stále nevysvětluje, proč tato situace vznikla.

V tebou zaslaném plánu jsou regionální stanice ČT ve stejném MUX jako ty plošné.
Nedává tedy smysl, přoč nefungovaly pouze regionální.

Kdyby došlo k přeladění, nebo přesunutí do jiného MUXu, to bych pochopil.
Frekvence i multiplexy však zůstaly stejné.

 

Nerozumím, proč ostatní stanice z MUX 730MHz fungovaly, a regionální ne.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude asi něco podobného jako když předloni rozhodili MUX ČT s nonHD programy, po přelazení už nešel naladit. Všichni mi tady psali, že mám starý krám, Vodafone vyslal technika, který mi akorat na smartfonu ukazal, že hodnoty jsou OK a nechal zásuvku at si jí vyměním sám, ale prý nás je víc a pak to najednou po půl roce spravili a přiznali, že tam nějaká chyba s frekvencemi byla.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, tyhle změny proběhly už na konci listopadu. Omlouvá se za případné komplikace. V případě, že nemáte ve své TV povolený automatický update, tak doporučujeme manuální doladění muxu na frekvenci 730 MHz, SR6900, QAM 64 🙂 

  • Nesouhlasím 3
  • Haha 1
  • Zmatený 1
  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změny, o kterých je toto vlákno, těžko mohly proběhnout na konci listopadu, když až do minulého čtvrtku bylo vše v pořádku. V listopadu se do muxu možná přidávaly další regionální verze JZC a SVC, ale to se v tomto vlákně primárně neřeší. Jde o změnu parametrů programu ČT1 JM HD, kvůli čemuž bylo nutné znovu tento program naladit a VF ani slovem tuto skutečnost nikde neoznámil.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám příjem TV Start (základní nabídka TV k internetu). Potřebuji se zeptat - nevypadly vám někomu na DVB-T ladění kanály pro ČT v HD? Nevím jak to popsat přesněji. V seznamu kanálů co jsem měl najednou nevidím kanály, co jsem měl na pozicích 2 - 5. To znamená na ovládání CH+ z kanálu 1 skočím rovnou na 6.

Nic jsme nepřelaďovali, nepoužíváme žádné oblíbené, nic podobného. Když jsem se díval odpoledne přes EPG co bude večer, na 100% jsem viděl, co bude třeba na ČT 2.

Teď mám na 2-5 prázdno a ani v EPG nic na těchto pozicích nevidím. Tím myslím, že v EPG mám na první pozici ČT 1 JM HD a na druhé pozici taky až rovnou kanál č. 6 (kde jsem měl a mám Novu). To znamená, že i z EPG vypadly řádky 2 - 5 .

 

Pokud bych chtěl ručně některý z kanálů např. na pozici 30 přesunout na č 2 (až 5) tak mě to pustí a vidím, že na 2-5 nic nemám.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...