Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Mobilní aplikace Vodafone TV v těchto dnech oslavila tři roky od svého vydání, za tu dobu se toho bohužel moc nezměnilo, přibyla možnost seřadit si kanály podle svých představ a přehrávání na pozadí v okně,

ale třeba zrovna u toho vyhledávání je ten formulář chybné nastavený a očekává zadání hesla namísto obyčejného slova, takže tam pak nelze použít hlasové zadávání slov, ani našeptávač slov, podpora Chromecastu je stále v nedohlednu, televizní program je strašně nepřehledný

a nejhorší je ten nekvalitní a slabý zvuk, už i můj otec si všiml že musí mít na tabletu zesílený zvuk skoro naplno aby to nějak hrálo, zatímco u všech ostatních konkurenčních aplikaci a také u bývalého Horizon Go, stačí mít zvuk zesílený asi na 60%  a zvuk je výrazně kvalitnější, z tohoto důvodu já třeba aplikaci Vodafone TV na svém mobilu vůbec nepoužívám.

Neříkám že ta mobilní aplikace Vodafone TV je vyloženě špatná, ale bohužel je tam strašně vidět že tam neprobíhá žádný vývoj a už to trvá až příliš dlouho.

Vodafone má asi spoustu práce s podporou těchto aplikaci na pozadí, jak jsem pochopil ale, koncového uživatele hlavně zajímá hlavně to co vidí on.

Takže doufám že po ukončení migrace v letošním roce už na to bude mít Vodafone konečně více času a začne se tomu naplno věnovat, protože jinak ho konkurence převálcuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ke kabelovce předplácím už druhým rokem Sledování TV (základní tarif) pro možnost (zpětného) sledování na Macu a Apple TV.  Vodafone TV byla proti Horizon, krok zpět. Za 3 roky to tak velká a bohatá firma jako je Vodafone, klidně mohla dohnat. Hlavně, když se aplikace vyvíjí globálně a ne jen pro CZ trh. Hlavní důvod proč být mít v současnosti TV od Vodafone je TV přes kabel pomocí CI modulu. 

Já bych řekl, že proti konkurenci je aplikace Vodafone TV vyloženě špatná, díky všem omezením. Uvidíme co ukáže budoucnost. Snad Vodafone zabere a nenechá si vlak úplně ujet. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskym Nejspíš nějaký problém s kompatibilitou. 🙂 
Bez konkrétního typu TV těžko radit - eshopy jako Datart, CzC nebo Alza mají aktuálně v nabídce u Android TV kolem 200 položek. Přesný typ té TV pomůže taky ostatním, aby se při výběru nespálili jako ten kolega.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul (Lica r2008, UPC r2015)
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MSwamp napsal:

Hlavní důvod proč být mít v současnosti TV od Vodafone je TV přes kabel pomocí CI modulu. 

 

Asi tak, od počátku mám koupený CI modul a nedovedu si představit používat ten settop box, sestra ho má  a to je příšernost, to bych nedal, člověk degraduje třeba drahou tv s mnoha příjemnými funkcemi na pouhý monitor. 

Už mám jen Klasik za 80Kč, stejně se dívám už jen občas na ČT a někdy regionální televize. Ty totiž na našem STA nemáme, ale zato tam máme celkem kolem stovky programů zdarma vč. Spektrum, History apod. Kvalita v DBV-T je vyšší než DBV-C, méně komprimovaný obraz, EPG je plné a ne ta Vodafonní zkrácenina (z technického hlediska rozumím tomu, proč to dělají).  Jen ty regiony mi tam chybí. 

Jo a EPG Cinemax je pro mne inspirace co si pustit na HBOMax, v té aplikaci na tyto filmy běžně člověk nenarazí, jsou umně schované. Takže těch 80Kč ještě zaplatím.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Set-top box od Vodafone je zase na tom není tak špatně když ho srovnám třeba se starým mediaboxem od UPC, to byla teprve příšernost,

na boxu od Vodafone mně vadí akorát ten špatně udělaný televizní program, který nikdo pořád není schopen opravit i když na první pohled vidí, že názvy pořadů jsou někde za rohem.

A pak mám ještě problém s dálkový.lm ovladačem s plochýmy tlačítky, které si nedají poslepu nahmatat, ale to se dá vyřešit nákupem plastových průhledných samolepících čoček, která se na příslušné tlačítko nalepí.nalepí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...