Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

To by spíš mělo zjistit UPC, je to jejich aplikace, oni by měli mít někoho, kdo ví, co ta chyba znamená. Bohužel na celém internetu jsem nenašel, že by někdo tuto chybu vyřešil, někomu pomohla přeinstalace, jiným připojení na jinou síť. Ale to je na identifikaci toho, co to může způsobovat dost málo.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problém mám po několikáté. Chci si spustit daný program zpětně (vysílal se dnes, před pár hodinami) a kliknu na sledovat, obraz a setobox zamrzne a po cca 5 minutách naskočí hláška: Nelze se připojit k serveru nebo došlo ke ztrátě připojení. Připojený jsem, tak nevím, kde je chyba. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už je to delší dobu, takže konkrétně si nevzpomenu. Ale mám novou záhadu - přihlásil jsem se k VTV přes web (abych vyzkoušel, jakou mají kolegové s Windows proti nám s Macem výhodu) a zkusil jsem si přehrát nahrávku - no abych se přiznal, nevím jak s uvedenou informací naložit 🙂 Včera jsem při tom usnul, když jsem si to přehrával na boxu, takže záznam snad k dispozici je.

Stejnou informaci mám u všech nahrávek, co jsem namátkou zkusil, takže to asi není chyba, patrně je to vlastnost 🙂 

 

VTV-Vinyl.PNG

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...