Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
V 24. 7. 2022 v 21:29, pan Novak napsal:

Mam dotaz ohledne "Přehled připojených zařízení 0/10" pokousel jsem se dohledat kde je problem resen a on je na nekolika mistech nastinen a pak konec zadny...
Tak nevim zda zalozit ciste pro toto nove vlakno, nebo zde v "Chyby Vodafone TV" je to dle nazvu prihodne, kdyz tak at nakej mistni starosta zaradi kam treba...

K veci: 
-pocatek roku/jaro migrace vzhledem k problemum ktere naskakaly jsem reseni odlozil na pozdeji s tim, ze snad v dohledne dobe zapracuji a poresi.
Zkousim tedy nyni a narazim na problemy dale...
Je vyreseno v samoobsluze zobrazeni/ovladani zarizeni ?  -pokud ano jak na to? 

Jde mne o toto...

 

 
Dotaz : -vidim tam presne totez co @ToMiR viz vyse jeho PrtSc.  Je toto pripad jak pise @Marek-26 a je potreba volat Vodafone? a pomuze to?
Jak se psalo je moznost ovlivnena take tim zda se vlastni jejich stb, a kdo ma jen kartu do TV tak se nezobrazuje? tyka se i androidTV?

Nebo jeste lepe kde se doctu jak toto vlastne funguje/nastavuje?
Na jare mi bylo receno na infolince, ze mmnt neni sluzba(ovladani) dostupna. Je toto od jara uz nejak osetreno?

Se dost divim, ze na tyto problemy i po tak dlouhe dobe narazim....

.......

 

VFOx.thumb.png.dfd2091f56b9c602b3176aa0ff00cbe7.png

Tak se zkusim po case znovu zeptat... -uz to mate nekdo vyresene ? ja stale ne a v samoobsluze stale stejny...
To uz by bylo lepe to tem co jim to nefunguje to docasne odstarnit uplne, -takhle je ona volba stale jen deklaraci amaterskych schopnosti.
Infolinka: -Udajne se o tom vi a dela se natom s datem napravy neznamym...
Delat na necem mesice... -panecku to je vetsi problem nez odstavit jadrnou ele. a opet uvest do provozu. Coz se mezitim taky stalo...))

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mě by zajímalo proč se po přechodu z UPC na TV.Vodafone.cz neustále seká obraz, někdy i zamrzne, tedy skoro furt! Někdy se to dá do provozu samo, i ne a to za pomocí klávesnice F5, nebo se to sekne a přitom to dělá pouze vodafone TV a jen u některých stanic. Když si pustím jinou platformu přes net nejsou žádné problémy. Tento problém nastane i u mobilu, ale asi záleží ne slunečních erupcích jinak to už fakt nechápu. ☹️ Jednoduše řečeno dříve to fungovalo bez problémů než to převzal Vodafone. 🗑️

  • Kabel 1000 Mb/s
  • Data limit
  • Komfort
  • MODEM ARRIS TG3442DE ED3.1 WIFI EMTA
  • Vyškov
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Centrum péče

Hezký den, v tomto tématu také padlo, že by bylo fajn mít pro přihlášení vlastní heslo. To je nově možné 🙂 Pro přihlašování do webové verze, mobilní aplikace nebo aplikace pro chytré TV už není nutné používat heslo, které posíláme SMSkou, každý si ho může změnit na vlastní kombinaci přes Můj Vodafone v sekci Služby (nastavení služeb k Vodafone TV) - Připojená zařízení. Heslo může mít 6 až 10 znaků (velká/malá písmena a číslice). 

  • To se mi líbí 2
  • Děkuji 6
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám podobné problémy jako Wiki. sledování TV na PC je kvůli zamrzání obrazu prakticky nepoužitelné, zvlášť u sportovních přenosů, kdy vidíte jen 2/3 přenosu a zpravidla to nejzajímavější propásnete. Zvuk obvykle běží dál, ale obraz zamrzá. Toto se děje dlouhodobě, po přechodu z UPC. Horizon byl skvělej.

  • -
  • -
  • Komfort
  • Vodafone box
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...