Jump to content

MSwamp

User
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MSwamp

 1. Naštěstí kabelová TV jede jak má a o to mi zatím hlavně jde.
 2. Než stihnou dát pryč Compaly tak už bude Arris o technologii výše nebo zase jiný model. Nevěřím, že se podaří dosáhnout toho, aby byl v síti jej jeden model modemu (Arris s wifi 5 a nový s wifi 6 beru jako jeden model) na straně do kabelové sítě by měly být totožné. A není to tak, že chci být kritik. jen jde o drahý a náročný proces.
 3. Předpokládám, že se vyměňují za Arris. Stoupne i nájemné? Ne že by těch 30 Kč měsíčně bylo zásadní, ptám se jen ze zvědavosti.
 4. Tak to jsem zvědavý. Rád se nechám překvapit. Ale pokud to dobře chápu tak k věří pro Apple TV je hodně daleko. Když snad za čtvrt roku bude teprve verze pro LG TV.
 5. Ano mají i pro LG TV (a další samozřejmě). Když už sleduji TV tak nejraději lineární vysílání a tom je DVB-C naprosto super. Pro zpětné shlédnutí mám již dva rok sledování.tv z Black friday akce. Ani na MACu si nepustím Vodafone TV, takže sledování.tv. Je to ostuda, že už více než dva roky musím mít další službu. Plnou cenu za dvě služby nemá cenu platit a DVB-C (s CI modulem) se vzdát nechci. Tak to lepím jak se dá a čekám. Snad se dočkám... No asi nás takových moc není. Soustě lidí je to jedno, připojí dodaný set-top box a tam mají vše a neřeší. Já takový zákazník nejsem.
 6. Nerozumím tomu, že nikomu u Vodafone nevadí, že i lokální konkurence (malá, slabší, "chudší" s méně zákazníky...) má aplikace pro všechny možné platformy, které navíc fungují daleko lépe než ta jejich... Ale když platíme.. Ono nebýt televize po DVB-C jak nemá cenu setrvat. Ale to už sem asi nepatří.
 7. No hlavně by to fungovalo. Na běžné sledování mám CI modul s dekódovací kartou. Jde mi hlavně o zpětné shlédnutí a tak. A jak chudý příbuzný. Od Vodafonu, přece musí být aplikace dokonalá, když si pro celý svět a dávají si na ní tak záležet...
 8. Rozumím, takže ještě na rok zakoupit. snad to bude stačit 😉
 9. Nastal nějaký vývoj ohledně aplikace pro LG TV či Apple TV? Brzo bude Black Friday a jde mi o to zda si mám na další rok zakoupit sledování.tv nebo to konečně rozjedete. 😉
 10. Předpokládám, že i účtovat se bude plná cena za pronájem (100 Kč) až modem dostanou všichni a ne jen to co si ho vyžádají, tam je to jasné. V jakém horizontu by mělo dojít k výměně současných Compal modemů? Tipuji, že to je dlouhé roky.
 11. Třeba na konferenci v polovině září něco ukážou co se s tím pojí. Nic jiného mě nenapadá.
 12. Možná touhu OT, ale proč se na noc vypínají vysílače? ještě jsem o tom neslyšel. Úspora energie?
 13. Já ted krom aplikace na Apple TV budu prudit i s aplikací pro LG televize, jak to s ní vypadá? 🙃 (vím čekám jen orientační informaci)
 14. Já si myslím, že hlavně nebudou sahat o HW sítě u zákazníka. V bytovce máme, dole ve sklepě Vodafone krabici. Podle mě vše zůstane jak je po HW stránce i kdybych objednal net od T-mobile. Jen bych od nich dostal modem. Otázka kabelové TV nevím zda bude T-Mobile vůbec nabízet. Řekl bych, že ne jen internetovou a internet (po kabelové síti Vodafone)
 15. Jen potvrzuji zmíněné. CI karta zakoupená u fa Lica funguje v nové OLED TV (modelový rok 2022) bez problémů. Díky všem za příspěvky. Třeba toto téma pomůže i někomu dalšímu.
 16. Navíc pochybuji, že se v připojení bude něco měnit. Vymění se jen koncové zařízení (modem) a Vodafone a T-Mobile si něco přepnou někde na serveru. Fyzicky se nic přepojovat nebude.
 17. Na tom sdílení sítí je "vtipné", že T-Mobile na "drátech" Vodafonu nabízí lepší službu (má lepší upload) za stejné peníze. Respektive lepší peníze teď v akci. Je možná kombinace, internet od T-Mobile a kabelová TV od Vodafone? Vše po kabelových rozvodech bývalého UPC?
 18. Ahoj. Ve své staré plazmové TV Panasonic používám zakoupený CI modul od fa Lica, na faktuře je uvedeno toto: SMiT Conax chipset pairing CAM. Jde o zařízení z roku 2011. Bude mi modul fungovat v aktuální LG OLED TV? nebo je nutné vzít do pronájmu aktuální model CI modulu? TV ještě nemám, takže nemohu ověřit v praxi, jde mi jen na co se připravit. Díky
 19. MSwamp

  AirPlay

  Podporu hodinek za sebe nutně nepotřebuji, ale jde mi o podporu Vodafone TV. Na Macu si ji nepustím ani na Apple TV. AirPlay je takové alespoň něco, ale jsem za něj rád.
 20. MSwamp

  AirPlay

  Taky tady pláču o lepší podporu nás Apple uživatelů. ale je to zbytečné, údajně nás je málo tak přijdeme na řadu, až poslední.
 21. MSwamp

  AirPlay

  Super, díky za ty dary. Ale Horizon Go měl podporu Air play tuším od léta 2016. Takže jsme po 7 letech na stejném stavu. Docela úspěch. Co je 7 let v světě IT, že?
 22. Zajímavé, všechny adresy co jsem zkoušel (v Brně). Nemají dostupný internet na koaxu, pouze ADSL nebo optika. Na jedné mé adrese kde je jen Vodafone tak to píše, že adresa není připojena. Asi to mají nějaké rozbité...
 23. Nepřijdou o klienty. Většině lidí je opravdu (bohužel) jedno jaký mají upload. Navíc TV po kabelovce je asi to nejlepší co lze mít. A v kombinaci s internetem od Vodafonu je navíc levnější. Takže většina zůstane u toho co má a my co máme jiné nároky budeme hledat cesty. Ale i tak nás není málo.
×
×
 • Create New...