Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

V 4. 5. 2023 v 8:28, Technikus napsal:

@Martin - Vodafone Pěkný den, ano, už jsem vyplnil podklady a odeslal k opravě Samoobsluhy, aby šlo používat Vodafone TV regulérně i bez set top boxu, tedy byla možná administrace až 10ti zařízení. Děkuji vám

 

@Marek-26 Nestraš, snad to nebude tak hrozný. 

Zdá se, 

že se ledy pohnuly... ale v Samoobsluze vidím pořád 0/10. Zkoušen Chrome, Edge, telefon. 

A co vy? 

image.png.e834870cb29db9450bfba17f52a6e8f1.png

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako by to nebylo jedno. Box mi občas napíše, že byl překročen limit souběžných sledování, přestože tenhle seznam mám zaplněný z poloviny a žádné jiné zařízení kromě toho boxu neběží 🤷🏻‍♂️

Tam je těch věcí tolik špatně, že se někdy divím, že se to pořád snaží opravovat. Pokud projekt VTV ještě nemá kódové jméno, tak bych navrhoval Titanic. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten seznam zařízení "prošťouchl" settopbox, který jsem byl nucen si pronajmout aby suploval chybějící AirPlay. Od té doby se tam korektně zobrazují jak CA moduly tak ostatní mobilní zařízení. Jsem zvědav, co s tím stavem udělá, když jsem se settopboxu tento měsíc konečně zbavil.

edit: tak po navrácení settopboxu mi to opět Přehledu připojených zařízení zobrazuje 0/10, takže je to evidetně navázané na STB

Upraveno uživatelem retron
.
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CableGOtázkou je, zda je to u konkurence lepší. 

Všude se třeba píše o té O2 TV 2.0, ale jak funguje ve srovnání s Vodafone?

 

@retronJá ten problém hlásil v květnu, kdy byla zpřístupněna varianta mít TV Vodafone na OS Tizen na televizích Samsung a tak jsem vrátil set top box. Před vrácením tam byl alespoň ten set top box asi co do pronájmu zařízení vidět. Po vrácení nic, prázdný seznam. Tak snad se tam ta zařízení zobrazí 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TechnikusO2 TV 2.0 je podle všeho velký průšvih, ale osobní zkušenost s ní nemám. Kvůli absenci podpory Apple TV si platím Telly - čas od času nějaký drobný problém je, ale proti VTV je to stabilní systém v rutinním provozu s násobně lepší uživatelskou zkušeností.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...