Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník LH

Dobrý den,

 

nedávno jsem zakoupil set top box KCF SA 700. Když zadávám nahrávání některého programu, hlásí mi, že čas je rezervován a programování neumožní. Přitom v daném čase nic jiného naprogramovaného není. Může mi někdo poradit? Díky. LH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Největší h**zl od dob elektronek. Strčte si ho do prdelele klidně na stojato. Tenhle přístroj letí z okna a UPC taky. Půl dne čekám na automatické ladění, abych zjistila, že tv 0 a radio 0, na plazmě vypálený obdélník. Na manuální ladění během půl minuty všechny programy. Editace je největší prasárna, kterou vymyslel retardovaný imbecil. K čemu mi je, že tohle umí nahrávat???? V dnešní době, kdy si stáhnu cokoliv z netu. Kterej retard by nahrával programy z televize prolezlý reklamou??????????????????????? Odhlašuju UPC i s jejich přesranýma cenama a zcela nelogicky neovladatelnýma settopboxama. Konec tečka, sbohem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Takhle to dopadá, když někdo požaduje, aby všichni byli hloupější, nebo stejně hloupí jak on. Výsledkem je pak naprosté rozčarování a mnohdy vztek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reakce poněkud přehnaná, ovšem na tomto "přístroji" je kvalitní "pouze" obraz, což sice tvoří 90% vlastností, ale intuitivnost ovládání vč. ovladače a to nemluvím o zpracování, zabije i ten kvalitní obraz. po pulroce jsem rad, ze jsem ho vratil a presel na TV s CA modulem

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vnutili mi KCF-SA700 a nenahrává. První rada technika byla provést tovární reset; měl jsem pochybnosti ale udělal jsem. Problém samozřejmě pokračuje: po opětovné reklamaci byla rada "kupte nový externí disk". Proč to testují na lidech? Pomalu se magorovi přestávám divit... :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...