Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Potvrzuji, že v lokalitě Ostrava, konkrétně Poruba, se objevuje také a to zcela nahodile. Zpravidla se aktualizace provádí při prvním zapnutí STB, ale občas se objeví i při opakovaném zapnutí ve stejném dni. Akce trvá cca 30 - 60 sec. a je to dost protivné. Jinak jsem ale s tímto STB a kvalitou obrazu velmi spokojen.

Tak to máte bezvadné, protože mně aktualizace trvá vždy téměř 5 minut. Mám dva STB a na obou je to stejné!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se vzdy osvedcilo smazat vsechny kanaly (pripadne reset do tovaru) a pak je znovu naladit, tim by vse melo byt aktualni a dalsi auktualizace by nemely otravovat, samozrejme za predpokladu, ze v UPC opet neco nezmeni ve skladbe kanalu ci v jejim nstaveni.

Pokud tento posutp nepomuze , bude jiste chyba jinde a ne u vas.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marbur75

ještě mám dotaz k úložišti, jaká velikost je vhodná ? USB Flash disk 64 GB nebo je použitelný i USB HDD např. 500 GB - mám namysli,zda je to použitelné pouze na USB Flash disky nebo na jakýkoliv Hard disky s USB. Co používáte a kolik záznamu se vejde třeba na 100 GB ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marbur75

Dík za info, právě že jsem uvažoval o HDD USB,ať je případně kam nahrávat,jen nemám možnost vyzkoušet zda si ty přístroje budou rozumět a spolupracovat. Tak se radši ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPMan

Mám otestováno s HDD WD3200MS a funguje bez problému i nahraváni HD programů i time shift, což se mi nepodařilo rozchodit s žadným flash diskem. U HDD jsem měl jiný problém, a to ten, že jsem vytvořil pro nahrávání z Kaonu na disku další oddíl (partition) a ten jsem musel vždy po vypnutí a opětovném zapnutí STB znovu namapovat přes menu PVR - svazek 1. Nikde jsem nenašel možnost, jak tuto volbu uložit do paměti STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...