Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník kERkyyy

áno, lenže on aj povedal to, keď doniesol veci ,že môžno to pár hodín hneď od zapojenia nepôjde...Takže pochybujem ,že by tu čakal toľko, aby skúsil či ide všetko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tím bych si nebyl tak jistý. Z vlastní zkušenosti vím, že když mi technik UPC instaloval připojení k internetu, připojil modem, nastavil připojení na PC a odešel s tím, že konfigurace bude trvat asi dvě hodiny a pokud nebude vše v pořádku, abych volal ZC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nechal ses odbýt. Osobně bych trval na funkčnosti služeb a klidně ať si ten technik skočí na oběd a za 2 hodiny se vrátí. Ale dokud to nebude v provozu, tak nic nepřevezmu, protože od toho si platím technika a ne, aby tam nechal nějaký polotovar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak je to s nahráváním titulků? Zkoušel jsem to všelijak, ale titulky se nenahrají.

Máte někdo řešení? V tomhle vláknu jsem ho nenašel, mám stejný problém. Umí ten Kaon záznam včetně titulků popř. alternativní zvukové stopy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník tomas_35

Nevím jak s titulky, ale s nahráváním mám stále problémy ať už na flashdisk tak na ext. HDD. Jinak v PC mám už asi 5 let TV kartu s DVB-T tunerem a vždy jsem naladil pouze analog. TV co UPC převáděla z digitálu. No a včera jsem zjistil, že naladím digitálni TV a to všech 22 kanálů včetně HD (včechny multiplexy), což dříve rozhodně nešlo. Nevím od kdy to UPC pouští, ale je to fajn. Jsem z Prahy, tak nevím zda to takto funguje jen po Praze. Tak teď nahrávám pokud potřebuji na domácí vzdálený disk, sdílím po síti a je po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...