Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
mirage7

Ahoj, používám HDDext. 2,5 Western Digital Elements /1000GB/. SD v pohodě, HD občas postřehnutelné seknutí obrazu, telka Samsung. mirda11

 

Prosím jak můžete nahrávat na hdd HD program, když nelze připojit disk s NTFS?? Tedy nelze nahrát soubor, který má víc než 4GB?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy asi znáte jen Windows a myslíte si, že existuje jen FAT a NTFS, že? Omlouvá vás jen to, že jste tady nový ;-)

Na Kaonech rozhodně Windows neběží. Je tam Linux a pro něj existuje mnoho filesystemů, které nejsou omezeny 4GB...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je nahodou dobry dotaz,

disk musi byt naformatovany na FAT32, NTFS Kaon nebere, vsiml jsem si ze pokud je disk mensi nez 2 GB, tak Kaon formatuje dokonce jen na FAT16.

Nahravani pak probiha tak, ze Kaon jednotlivou nahravku uklada do souboru, ktery deli po 2 GB, coz je maximalni velikost pro pro FAT16, viz. foto.

kaon-soubory3.JPG.2395d0ea75d91d3e7383380fe7c23243.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže tenhle Kaon si disk/flashku neformatuje? Ja mám ten druhý Kaon, B3000, a ten má disk myslím v ext3. A třeba televize Samsung s USB nahráváním si taky vloženou flashku naformatuje podle sebe, nevim přesně kterým filesystemem.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník kERkyyy

Ahoj, pred pár dňami mi doniesli z UPC balík Komfor Kombi (HD box aj wifi router), po zapojení a naladení programov podľa manuálu sa mi zobrazuje len cca 45 programov zo 80tich, všade sa melie do okola to isté -> V případě nefunkčních placených programů prosím prověřte správné vložení dekódovací karty v settopboxu nebo CA modulu v televizi. Karta se vkládá čipem směrem nahoru a od sebe. Případné nečistoty z čipu dekódovací karty je možné očistit pomocí suché textílie. V případě, že po naladění chybí některé programy prověřte koaxiální kabel zapojený mezi settopboxem nebo televizí a zásuvkou kabelové televize UPC. Konektory na obou stranách kabelu musí být pevně dotaženy. Doporučujeme také připojit settopbox nebo televizi přímo za zásuvku kabelové televize, tedy odpojit neodborně zapojené rozbočovače na další televize, které mohou být příčinou snížení kvality signálu na některých programech.

 

Všetko je v poriadku a všetko som skontroloval niekoľko krát.

 

Je nejaké známe riešenie, pretože mi v UPC nikto nedvíha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...