Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67
před 8 hodinami, tomus napsal:

 

Návod od Davida jsem provedl a nefunguje. Poprvé jsem ho provedl přesně podle kroků, došlo k restartu a STB se zasekl ve stejným místě jako dřív. Podruhé už se nechce diagnostický okno objevit dřív, než po odsouhlasení země. V příloze posílám pár fotek.

 

před 1 hodinou, Marek-26 napsal:
před 11 hodinami, dave67 napsal:

Umí technici nějak flashnout STB, když nejde dát tovární nastavení (v půlce se sekne a nepokračuje)? Přístroj jede, programy fungují, jen to zpětný zhlédnutí nejde... Podpora mi doporučila výměnu STB, což nevím jestli provedou zdarma, když ho mám koupený a již bez záruky... Na vyhození mi to přijde jako blbá závada.

Jaký máte STB a jako verzi FW? Když máte odkoupený po záruce, tak vymění, resp. dodají jiný, buď prodejní, který si zaplatíte nebo pronájmový a budete platit pronájem :) když si ho vyměníte sám (samoinstalace) nic platit za dodání nebudete.

K informacím snad stačí tyto fotky. V TV mám modul, takže STB používám vesměs jen nahrávání, respektive dnes už jen zpetný hlédnutí. Kvůli tomuto se mi tedy nechce dávat dvojku za novou krabici... Zapojit si to zvládnu sám, ale tuším, že stroj mi zdarma nedaj, i když se evidentně rozbil:)

V tento moment dojde k záseku (třeba i na několik hodin) a nepomůže nic jinýho, nez vytáhnutí napájení.WP_20171004_002.jpg

WP_20171004_003.jpg

 

Nad tětmito řádky je pak řádek poslední aktualizace, a tam je dnešní datum 4.10., ale nevím co se aktualizovalo, když instalace nedošla až do konce...WP_20171004_004.jpg

Takto vypadá chyba, která se objeví asi po 40 vteřínách, když chci zpětně zhlédnout nějaký pořad.WP_20171004_005.jpg

 

 

Upraveno uživatelem dave67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, přesně tyhle verze všeho mám také a funguje to. Novější FW tedy asi není (OTA nehlásí novou verzi). Chyba 033 by měla být error síťového přenosu (

http error). Potom často blbne i EPG. Zkuste propojit modem a STB jiným kabelem. Po propojení vytáhněte STB za zásuvky na chvíli (5s?), pak znovu zapojte a zkuste zapnout.

Upraveno uživatelem Marek-26
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím. Dnes mi technik nainstaloval tento setobox a mám k němu nové dálkové ovládání, které má spolupracovat s TV, tak jak je to u cihly. V návodu, který jsem dostal, je pár kódů k nejrozšířenějším TV, ale na můj Samsung UE40D6750 nefunguje žádný z kódů. Více kódů prý naleznu v dokumentech na webu UPC.cz. Tam jsou ale manuály pro starší typy ovladačů s tímto setoboxem.
Nevíte, kde jinde bych měl hledat tyto kódy?

Díky

443aefa95f971ddb5df5d0f82914c4ff.jpg

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...