Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

V tuto chvíli už by měl být všude nový FW všude. V přehledu byste měl vidět toto:

[attachment=0]fw_ver_prew.jpg[/attachment]

Tak to je hezké, můj box má verzi HS_15.0.2B.b-PRD-LIVE (ty druhé dvě mají taky trojku místo nuly). Moc se mi líbí ten PRD. Opravdu tam to "O" není. Takže jsem zřejmě o mnoho verzí pozadu...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten formát proběhl přes box? Když provedete formát v PC, disk je normálně funkční?

Aneb hledání chyby tam, kde není... Unixový OS disk bez problému přečte, STB i zapisuje, i když to co nechci

Vylučovací metoda, říká vám to něco? :) viděl jsem už x disků, které ukazovali plnou kapacitu, ale byly poškozeny a jejich reálná kapacita byla menší. A u některých se S.M.A.R.T. tvářila, jako, že je vše OK.

 

V tuto chvíli už by měl být všude nový FW všude. V přehledu byste měl vidět toto:

sám[/u] nastavím... A pokud někdo používá flashku (jako třeba P_V), tak jí může za chvíli zahodit....

 

Osobně si myslím, že právě timeshift je důvod proč nefunguje nahrávaní - toho co chci, aby se nahrálo.

 

BTW proběhlo testování všech funkcí STB, předtím než nová verze FW vyšla? Nebo testujeme nový FW teprve my? Evidentně testovaní neproběhlo. Jako betatester si účtuji 300kč/h, FW testují od čtvrtka.

Nevím kde a zda se dá timeshift vypnout. Otázkou je, zda to vůbec jde. Flash paměť nikdy oficiálně nebyly podporovány, jen HDD a to jen do určité velikosti. Testování proběhlo, jak na testetrech, tak i aktualizace byla pouštěna postupně po lokalitách. Třeba v Mostě se box aktualizoval určitě cca o týden dříve, jak v Praze. Počítám, že po testování se provedla aktualizace pouze v nějaké lokalitě a chvilku se čekalo.

 

Já mám klasický externí HDD Adata 500 GB. Dlouhé měsíce před tím fungoval bez problémů.

Mám doma podobný (ve žlutém gumovém obalu), tak ho zítra zkusím. HDD je bohužel ten typ hardware, ktrerý rád odchází do křemíkového nebe. Snad to nebude tento případ.

 

Také se mi zbláznil ten malý zmetek. Dneska se na předním displeji už několik hodin točí had a zjevně chce předek chytit zadek, ale nedaří se. Nepomůže ani vytáhnutí ze zásuvky, točí se dál... Na ovladač žádná reakce, tlačítko vypnutí na boxu také nic. Obrazovka černá. Kvalitní aktualizace. (mám stále pošahaný rozvody, takže možná není dostatečný signál pro spojení...)

Na nic nečekejte a objednejte si servis.

 

V tuto chvíli už by měl být všude nový FW všude. V přehledu byste měl vidět toto:

[attachment=0]fw_ver_prew.jpg[/attachment]

Tak to je hezké, můj box má verzi HS_15.0.2B.b-PRD-LIVE (ty druhé dvě mají taky trojku místo nuly). Moc se mi líbí ten PRD. Opravdu tam to "O" není. Takže jsem zřejmě o mnoho verzí pozadu...

To ano, zavolejte na UPC, jestli jí nemůžete nějak vynutit tu aktualizaci (jestli nepomohlo vypojení z elektriky a znovuzapojení).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten formát proběhl přes box? Když provedete formát v PC, disk je normálně funkční?

Aneb hledání chyby tam, kde není... Unixový OS disk bez problému přečte, STB i zapisuje, i když to co nechci

Vylučovací metoda, říká vám to něco? :) viděl jsem už x disků, které ukazovali plnou kapacitu, ale byly poškozeny a jejich reálná kapacita byla menší. A u některých se S.M.A.R.T. tvářila, jako, že je vše OK.

 

Říká, ale když doslova ze dne na den (přesněji ze čtvrtka na pátek) minimálně 3! lidem, přestane být funkční nahrávaní nebude problém u zákazníků/v disku, ale v STB. Mimoto hned na začátku dva píšeme, že u představeného (před aktualizací) nahrávaní, nahrálo po aktualizaci jen několik málo sekund (cca 14), ale timeshift nahrává stále a funkčně. Zkontroloval jsem u disku SMART, světe div se je dobrý (to by logicky taky nefungoval ani timeshift, že....), včetně testu zápisu a čtení

V tuto chvíli už by měl být všude nový FW všude. V přehledu byste měl vidět toto:

[attachment=0]fw_ver_prew.jpg[/attachment]

Já mam HS_22.3.38A-.... u všech tři a ano opakovaně jsem zkusil vyhledat nové aktualizace

Zvláštní, koukal jsem na 3 boxy a je tam to, co je na fotce. Zkusil bych napsat na UPC.

 

Super a jaký bude další postup? UPC pošle technika, který opět nic nevyřeší, protože není zaměstnanec UPC, ale externí f., maximálně zjistí že to není opravdu není hardwarový problém, ale softwarový a tak to předá UPC a jsme tam, kde jsme byly... Takže přeskočme tento zbytečný krok.

 

Doma mám dva STB na obou je stejný fw - HS_22.3.38A.f-PROD-lIVE

 

Nevím kde a zda se dá timeshift vypnout. Otázkou je, zda to vůbec jde.

 

Podle všeho, nejde. (koho to napadlo, že to nepůjde?) Doplňte možnost vypnout (ne všichni, kdo má připojen HDD, má zájem o neustálý zápis na disk), a vsadím se, že nahrávaní bude hned funkční

 

Já mám klasický externí HDD Adata 500 GB. Dlouhé měsíce před tím fungoval bez problémů.

Mám doma podobný (ve žlutém gumovém obalu), tak ho zítra zkusím. HDD je bohužel ten typ hardware, ktrerý rád odchází do křemíkového nebe. Snad to nebude tento případ.

 

viz. první odpověď... 3 lidem náhodou odejdou přes noc disky a náhodou tu noc proběhla aktualizace FW.... pokud vím, ze čtvrtka na pátek nebyl úplněk

 

......

 

Přestanete už sakra hledat chybu u nás! Chyba je u vás ve FW STB. Platím si mimojiné pronájem STB (mam dva) s možností nahrávaní, tak chci aby služba kterou poskytujete byla taky FUNKČNÍ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No  teď rozhodně na update nebudu pospíchat, když vidím, jaké způsobuje problémy.

 

Mimochodem, ten převod fóra se moc nepovedl. Když vidím jak to zprznilo quoting, je mi špatně. A že mi to odmítlo přijmout heslo a musel jsem si ho resetnout, to taky nepotěší... Sorry za offtopic.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Upswing

AHOJ!

Mám tiež nový FW. Skúsil som či sú k dispozícii titulky v Archíve na nahrávkach z AMC HD, HBO3 HD, HBO2 HD alebo Cinemax HD a veru NIE! Písal som na UPC SK a tí mi odpísali, že mám skúsiť vyvolať titulky cez tlačítko TEXT a 888. Nič také ale nefunguje ... asi aj preto, že tieto TV predsa nijaký teletext nemajú, nie? Alebo to niekomu takto funguje? Ďakujem za odpoveď. :)

PS. Pokiaľ si nahrávky urobím sám na svoj externý HDD, tak samozrejme titulky sú k dispozícii, ale Archív je pohodlnejší, tak škoda, že to nefunguje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Pokud je myšleno zpětné zhlédnutí, tak mne titulky taky nefungují. Takže např. v případě AMC jde anglický zvuk, ale bez titulků. A AMC samozřejmě teletext nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana P.

Tak mi právě volal někdo z technické podpory UPC, ten timeshift byla chyba, že nefungoval. Takže vypnout asi nepůjde, na disku by mělo být místo aspoň na hodinu záznamu.

A hlavně, údajně jsem prý jediná, kdo si stěžuje, že mu nahrávání na disk po aktualizaci nefunguje. Takže vyzývám i další postižené, ozvěte se, jinak budeme jen vyhazovat spoustu peněz za nefunkční služby.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Upswing

AHOJ!

K tomu AMC HD. Včera pri repríze fungovali titulky na seriály PREACHER aj v Archíve (zpětné  zhlédnutí). Prečo fungovali neviem, nič som nemusel zapínať (ani som nemal čo), proste sú v obraze. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...