Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Dík za odpověď takže to vyhazuju i s kartou do popelnice

Pokuď jsi ho koupil, tak musíš vrátit kartu UPC (ta je stále jejím majetkem)¨a STB můžeš prodat.

Pokud jsi ho měl ke službě od UPC, tak bys ho měl vráti, jinak se vystavuješ hrozbě "exekuce" s penále.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

minulý týden jsem dostal STB Kaon HD Mediabox výměnou za stařičký STB Handan,

mám ho připojený ke staré CRT televizi s obrazovkou 4:3 pomocí scart kabelu,

problém je v tom, že sirokouhly obraz z toho Kaona je natažený na výšku přes celou obrazovku a nedaří se mě nastavit tak, aby byly nahoře a dole černé pruhy,

v nastaveni boxu je sice možnost vybrat pomer stran obrazovky, jenže tam je na pevno nastavená volba 16:9 a nejde přepnout na 4:3.

Poradíte prosím co s tím ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Je tam takový bug, že STB po prvním zapnutí na tohle nastavení dlabe. Musí se vypnout do standby (do toho co vlastně není standby ale jen vypnutý obraz) a zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol
Ahoj,

minulý týden jsem dostal STB Kaon HD Mediabox výměnou za stařičký STB Handan,

mám ho připojený ke staré CRT televizi s obrazovkou 4:3 pomocí scart kabelu,

problém je v tom, že sirokouhly obraz z toho Kaona je natažený na výšku přes celou obrazovku a nedaří se mě nastavit tak, aby byly nahoře a dole černé pruhy,

v nastaveni boxu je sice možnost vybrat pomer stran obrazovky, jenže tam je na pevno nastavená volba 16:9 a nejde přepnout na 4:3.

Poradíte prosím co s tím ?

 

U mne stejná situace, akorát, že staroch přestal úplně fungovat. :D Uvidím, jestli ten HD Mediabox bude bezproblémový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Fun

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat, kolik se Vám zobrazuje síla signálu v menu „informace k mediaboxu“? U mě to je téměř na minimu – tj. tak v první pětině políčka LOW. Technik UPC mi řekl, že je to normální, že tohle ukazují všechny tyto STB. Kvalita signálu ukazuje plný rozsah. Jde mi o to, že se mi HD programy tak 1x za hodinu asi na vteřinu kousnou a pak běží dále. Přitom zpětné shlédnutí a videotéka běží bez problému. Hard reset už jsem dělal. Když jsem volal na infolinku, technik mi poradil přenastavit HDMI, což nepomohlo, a navíc nemyslím, že problém je v HDMI, protože kdyby zlobilo HDMI, tak by se to kousalo i na zpětné shlédnutí atd. Máte někdo nějaký tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...