Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol
Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat, kolik se Vám zobrazuje síla signálu v menu „informace k mediaboxu“? U mě to je téměř na minimu – tj. tak v první pětině políčka LOW. Technik UPC mi řekl, že je to normální, že tohle ukazují všechny tyto STB. Kvalita signálu ukazuje plný rozsah. Jde mi o to, že se mi HD programy tak 1x za hodinu asi na vteřinu kousnou a pak běží dále. Přitom zpětné shlédnutí a videotéka běží bez problému. Hard reset už jsem dělal. Když jsem volal na infolinku, technik mi poradil přenastavit HDMI, což nepomohlo, a navíc nemyslím, že problém je v HDMI, protože kdyby zlobilo HDMI, tak by se to kousalo i na zpětné shlédnutí atd. Máte někdo nějaký tip?

 

Mám to samé, co ty: síla signálu (low)nízká a kvalita signálu high(vysoká). Blbne mi to akorát při zpětném přehrávání, když přehrávání stopnu a pak zapnu, tak se na sekundu sekne, někdy to dokonce poskočí třeba i o půl hodinu zpět. A také titulky nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník P_V

Funguje vám nahrávání? Mně to při snaze o naplánování nahrávání ukáže zprávu, že Váš disk je plný, a to i bezprostředně po naformátování z menu. Ovšem v informacích o mediaboxu to ukazuje Nahrávání připraveno a zaplnění 1%. Disk je v pořádku, v PC je čitelný i zapisovatelný, a je to pořád ten samý disk se kterým to kdysi fungovalo.

 

edit: Dnes patrně došlo k aktualizaci fw.

 

edit 2: Všiml jsem si že aniž bych něco nastavoval, po zapnutí STB na disku neustále bliká kontrolka aktivity a ve složce /liveB se nahrává aktuálně sledovaný program, WTF? Kde se to dá vypnout? Flashce to nebude dělat dobře. Zajímavé že pro tohle "nahrávání" flashka plná není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, 22.6. aktualizace fw. A STB funkční opět jen částečně. Zlatý původní "tovární" fw.

 

Nechtělo by UPC začít odškodňovat zákazníky? 2 roky! testování na zákaznicích ZMETKU jménem Hozion.

 

Všiml jsem si že aniž bych něco nastavoval, po zapnutí STB na disku neustále bliká kontrolka aktivity a ve složce /liveB se nahrává aktuálně sledovaný program, WTF? Kde se to dá vypnout? Flashce to nebude dělat dobře. Zajímavé že pro tohle "nahrávání" flashka plná není.

 

v nastavení - vlastnosti je nově položka "nahrávat serial" s výběrem "vybraní program" a "všechny programy" bez možnosti vypnout, hádám že to bude ono. Flashku doporučuji okamžitě vyndat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nám v týdnu provedla aktualizace, disk máme sice docela plný - 94 procent zaplněno, ale minulé týdny fungovalo bez problémů - něco si nahraju, přehraju, smažu. Z přednastaveného nahrávání se mi v páteční noci se mi nahrálo asi 11 sekund, disk stále hlásí 94 procent zaplněno, při pokusu o nové zadání záznamu tvrdí, že je plno.

Poněkuď mě to vytáčí, zpětné zhlédnutí je na televizi použitelné tak maximálně odpoledne, po osmé večerní se zpravidla seká tak, že je to buď nesledovatelné vůbec nebo to skončí do VODO chyby Takže k čemu mi je, že si platím skoro 900 Kč za měsíc a stejně místo 32 palcové televizní obrazovky s gaučem mi musí ke sledování stačit 24 palcový monitor s kancelářskou židlí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ten nový fw dost pochvaluju. Flashku jsem sice vytáhl, protože každé přepnutí programu trvalo díky nahrávání o dost déle. Ale už nemusím po každém startu STB měnit poměr stran obrazu (to naposledy fungovalo v listopadu 2015) a také font v informaci o programu je větší a lépe se mi čte.

 

Jinak ta volba nahrávat seriál mě jde změnit na vybraný program, takže bych očekával, že když žádný program nevyberu, tak to nahrávat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v nastavení jsem bohužel žádnou položku o nahrávání seriálu nenašla a to jsem prošla celé menu a mám tam i "nahrávání připraveno" a zkoušela jsem to teď, jestli to nedostalo od noci rozum a nedostalo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nám v týdnu provedla aktualizace, disk máme sice docela plný - 94 procent zaplněno, ale minulé týdny fungovalo bez problémů - něco si nahraju, přehraju, smažu. Z přednastaveného nahrávání se mi v páteční noci se mi nahrálo asi 11 sekund, disk stále hlásí 94 procent zaplněno, při pokusu o nové zadání záznamu tvrdí, že je plno.

Jsem na tom trochu líp, měl jsem cca 85%, vymazal jsem 20% (cca 10h záznamu)

Z přednastaveného nahrávání (před aktualizací) na pátek dopoledne jsem měl celých 14 sek...

 

Poněkuď mě to vytáčí, zpětné zhlédnutí je na televizi použitelné tak maximálně odpoledne, po osmé večerní se zpravidla seká tak, že je to buď nesledovatelné vůbec nebo to skončí do VODO chyby Takže k čemu mi je, že si platím skoro 900 Kč za měsíc a stejně místo 32 palcové televizní obrazovky s gaučem mi musí ke sledování stačit 24 palcový monitor s kancelářskou židlí...

Ano, "líbí" se jak UPC podporuje stahovaní filmu/seriálů z ulož.to a jiných. To OSA musí mít radost. :D

 

Jinak ta volba nahrávat seriál mě jde změnit na vybraný program, takže bych očekával, že když žádný program nevyberu, tak to nahrávat nebude.

 

Ano, logika by tomu nasvědčovala... Ale na druhou stranu, jak docílím žádného výběru programu? Vypnutím STB? K čemu mi pak ten STB je? Jako těžítko? Těch mám doma už víc než dost, a nemusím za ně platit měsíčně pronájem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Temmy a po tom vymazání, už vám to nahrávání nových věcí funguje?

 

Prošla jsem nastavení, jak tady všichni popisujete a nic tam nemám, možná je box tak inteligentní a ví, že na trvalý záznam tam není dost místa, tak to rovnou nenabízí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje, a jak píše P_V tak evidentně nebude ani když vymažu vše

 

Je to v Nastavení - Vlastnosti (tam kde mimo jiné je i pohotovostní režim, jazyk STB, titulky aj.)

 

Navíc jsem zjistil zhoršení příjmu HD kanálů (předtím tak nějak šly, teď nejdou vůbec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...