Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

Tak sem to zkusil, spustil sem Preacher, přepnul zvuk na angličtinu a když na ovladači chci zapnout titulky(tlačítko SUB-T), tak mi vždy naskočí upozornění, že: Pro tento pořad nejsou dostupné titulky.  Ale ted koukám, že nemám set-top box Kaon, ale HD Mediabox, takže to bude asi tím.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Temmy

Tak už přes týden není plně funkční STB (a to díky aktualizaci FW) a řešení žádné... Ale hlavně, že máme nově timeshift, který ani nechci. Super služby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Proč mi nejede zpětné shlédnutí přes STB? V nabídce je pouze předplatit program... Přitom přes Horizon Go to jde. Platím stále stejné služby, normálně to běželo, předplacené to mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

dave67 - Vypadá to, že nemáte obnovené předplatné. Nebyl STB vypnutý mezi 30.6 - 2.7? Stačí nechat cca 1-2 hod. zapnutou CT1 nebo zavolat na UPC, aby vám obnovili předplatné.

Upraveno uživatelem Milav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 21 hodinami, dave67 napsal:

Proč mi nejede zpětné shlédnutí přes STB? V nabídce je pouze předplatit program... Přitom přes Horizon Go to jde. Platím stále stejné služby, normálně to běželo, předplacené to mám...

Už zpětné zhlédnutí funguje nebo stále ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Milav napsal:

dave67 - Vypadá to, že nemáte obnovené předplatné. Nebyl STB vypnutý mezi 30.6 - 2.7? Stačí nechat cca 1-2 hod. zapnutou CT1 nebo zavolat na UPC, aby vám obnovili předplatné.

Programy ČT v HD rozlišení nepoužívat pro načítání předplatného, ten mux je úplně plný a předplatné se na něm spíše  nevysílá.

Nejlepší jsou všechny programy skupiny Nova a  Prima v HD rozlišení. Zde by se mělo předplatné načíst nejrychleji, počítám tak od 5 do 15 minut

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Vyřešil jsem to přes Horizon Go na noťasu a připojení k TV přes hdmi... Ale už to jede i na STB. Nepoužívám ho často, v podstatě jen kvůli nahrání/zpětnýmu shlédnutí, takže asi stačilo to nechat chvilku zapnutý.

Upraveno uživatelem dave67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...