Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmatejek

KPo aktualizaci softwaru se mi seřadili všechny mé programy pěkně za sebou. Lépe řečeno, na STB už v nabídce vidím jen ty programy, které mám zaplaceny a ne všechny které nabízí UPC a u kterých jsem měl jen černou obrazovku. To je myslím fajn. Ovšem nyní se mi z nabídky vytratil program NG Wild a Travel Ch. A nejsem schopen je tam žádným způsobem dostat. Zaplaceno mám a na druhé TV přes CA modul normálně hrají. Nevíte co s tím. Zařízení už jsem restartoval, vypnul a i odpojil od elektřiny. Zatím bez výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Temmy

Tak už to bude měsíc, po polofunkční aktualizaci. A řešení? Kromě, že zákazník je blb a vše "funguje" tak jak má, žádné...

V pátek návštěva technika a výsledek? "Já s tím nic nemůžu udělat, to je problém aktualizace..." A cože jsem to už 28 června psal? Sám se odcituji:

Citovat

Super a jaký bude další postup? UPC pošle technika, který opět nic nevyřeší, protože není zaměstnanec UPC, ale externí f., maximálně zjistí že to není opravdu není hardwarový problém, ale softwarový a tak to předá UPC a jsme tam, kde jsme byly... Takže přeskočme tento zbytečný krok.

Takže skutečně jsme tam, kde jsme byly - tedy na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Návštěvník Temmy napsal:

Tak už to bude měsíc, po polofunkční aktualizaci. A řešení? Kromě, že zákazník je blb a vše "funguje" tak jak má, žádné...

V pátek návštěva technika a výsledek? "Já s tím nic nemůžu udělat, to je problém aktualizace..." A cože jsem to už 28 června psal? Sám se odcituji:

Takže skutečně jsme tam, kde jsme byly - tedy na začátku.

U mě pro změnu nejdou programy přidané do nabídky KOMFORT (viz obrázek) - Filmbox Family, NAT GEO WILD HD a TRAVEL CHANNEL HD , přesněji jsou novým popsaným filtrováním při přepínáním CH + a - přeskakovány. Při navolení číselné pozice přes dálkový ovladač se na tyto tři programy bez problémů dostanu a fungují. Při náhledu na údaje v EPG (přes jeho tlačítko) se bohužel ukáže jen "PROGRAM NENÍ..." a při stisknutí tlačítka OK k jeho navolení se vypíše pouze "PŘEDPLATIT PROGRAM", dále tyto programy nejde z těchto důvodů proto ani zařadit mezi oblíbené, čím by se dala věc také částečně řešit.

image-proxy.jpg

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal CH7465 + STB Vodafone Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trabi_nereg.

Ahoj vsem, mam s timto zarizenim uz par dnů potize. Odkoupil jsem Kaon SA900 - do tedka prekvapive super provoz, zadne velke potize, ale posl. dobou se stava toto:

 

Zapnu TV, pak STB, naskoci program - po 10 s se zasekne obraz i zvuk. Nic se nedeje, po 30 s. se obraz rozjede a po dalsich 10 s se sekne a uz se neodsekne. Musi se natvrdo vyndat ze site. Ale nepomuze nic, dela to porad a porad dokola, i kdyz ho natvrdo vypnu. Dela to na vsech kanalech.

 

Proto se Vas ptam, existuje zde nejake tovarni nastaveni, nebo mam rovnou volat o vymenu?

 

Diky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Michálek

Zajímalo by mne, zda nemáte někdo stejný problém jako já. Vypínám box do stavu "ECO pomalý start" a asi již celý měsíc se mi stává, že box v noci krátce po třetí hodině najede a následně zatuhne. Není to každou noc, ale například za posledních 9 dní se mi to stalo 5 x. Box nereaguje na dálkové ovládání, nejsou na něm funkční tlačítka a televizor mi píše, že není signál. Ale připojený disk se točí a je vidět, že pracuje a nahrává. Pomůže pouze vypnutí ze sítě, následně ho nechat najet a pak znovu vypnout ovládačem. Obrátil jsem se na technickou podporu a dostávám rady jako  jít do továrního nastavení (což jsem udělal i bez rady) další rada byla nahrát nejnovější software, to jsem taky udělal (při tom se mi dvakrát zakousl a pomohlo pouze vypnutí ze sítě a nahrál se mi nakonec stejný software, jako jsem měl předtím), ani toto nepomohlo, tak poslední rada technika je, abych použil "Rychlý start" a nechal box vlastně trvale zapnutý. Ale to je zrovna to, co nechci a jako rada to je bezcenné. Tak se ptám, zda máte někdo podobnou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od návratu z dovolené, cca 20.7, mám podobné problémy s tímto boxem, ale protože ho moc nepoužívám, tak to moc neřeším, multiplex Barrandov HD mi už nejde obvykle nikde a často kostičkuje Nova HD a Prima HD. Včera jsem zkusil volat na podporu, signál iternetu mám ok, tak klasická odpověď - koaxiální kabely. Asi za ty 3 týdny došlo ke změně jejich kvality.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonymní
před 3 hodinami, vpa napsal:

Od návratu z dovolené, cca 20.7, mám podobné problémy s tímto boxem, ale protože ho moc nepoužívám, tak to moc neřeším, multiplex Barrandov HD mi už nejde obvykle nikde a často kostičkuje Nova HD a Prima HD. Včera jsem zkusil volat na podporu, signál iternetu mám ok, tak klasická odpověď - koaxiální kabely. Asi za ty 3 týdny došlo ke změně jejich kvality.

Někdy může být problém, že ve vašem okolí začali na pozemním vysílači vysílat na frekvenci, která zrovna daný multiplex může rušit. Mě se to před pár lety stalo. Zničeho nic začaly kostičkovat některé kanály a po po cca týdnu, jsem se na webu dočetl, že na blízkém dvb-t vysílači začali vysílat nové multiplexy. Časově se to shodovalo. Vyměnil jsem koax za ten nejodstíněnější co jsem na webu našel a od té doby pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petrs

Ahoj, mam Kaon SA900 - a po aktualizaci se deje toto: Po zapnuti STB po chvilce zamrzne obraz i zvuk cca na 10s pak vse uz jde OK, dela to dycky a na vsech kanalech - fakt nechapu, kde je potiz...pred aktualizaci No Problem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...