Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Me se vzdy osvedcilo smazat vsechny kanaly (pripadne reset do tovaru) a pak je znovu naladit, tim by vse melo byt aktualni a dalsi auktualizace by nemely otravovat, samozrejme za predpokladu, ze v UPC opet neco nezmeni ve skladbe kanalu ci v jejim nstaveni.

Pokud tento posutp nepomuze , bude jiste chyba jinde a ne u vas.

Psal jsem to již někde výš. Jednou jsem do továrního nastavení dával já, podruhé to u mně doma dělal přímo technik UPC, stav setrvalý, denně ten krám vypisuje "Seznam programů změněn, čekejte prosím". Neuvěřitelný přístup společnosti UPC :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marbur75

A co způsobuje seknutí programů s hláškou NENÍ AV SIGNÁL ? Problém je u UPC, v Kaonu nebo v kabelech? S TV mám propojeno HDMI. Někdy to sekne i 3x během půlhodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se vzdy osvedcilo smazat vsechny kanaly (pripadne reset do tovaru) a pak je znovu naladit, tim by vse melo byt aktualni a dalsi auktualizace by nemely otravovat, samozrejme za predpokladu, ze v UPC opet neco nezmeni ve skladbe kanalu ci v jejim nstaveni.

Pokud tento posutp nepomuze , bude jiste chyba jinde a ne u vas.

Psal jsem to již někde výš. Jednou jsem do továrního nastavení dával já, podruhé to u mně doma dělal přímo technik UPC, stav setrvalý, denně ten krám vypisuje "Seznam programů změněn, čekejte prosím". Neuvěřitelný přístup společnosti UPC :evil:

Dopurucuju ten postup jeste radeji zopakovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tento postup opakoval nejmíň pětkrát, ale aktualizace při zapnutí je tam pořád. Operátor říkal, že je to záležitost firmware a že technik na tom bude pracovat. Už je to týden a stále se nic nezměnilo.

  • Basic
  • Super
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hranice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marbur75

tak jsem se rozhodl přenechat Kaon KCF-SA700 dětem a já si pořídím HD PVR Kaon KCF-B4003HCO - ta funkce dvojího nahrávání je pro mě dost užitečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marbur75

jj,dostali jsme Kaon KCF-B3000HCO, ale ten co jsme měli dříve pronajatej,tak ten byl teda ještě starší verze, pár rozdílů tam je. No hlavně,že už nám hrajou pohádkové programy i v dětském pokoji na SA700 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...