Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Modely B3000 a 4003 jsou prakticky totozne pristroje, jediny rozdil je v tom, ze 4003 ma externi zdroj a nepropousti signal ve stavu spanku a ma rochu jiny kryt, jinak jsou uplne stejne a maji i stejny firmware, takze tady neni co resit.

Mimochodem ja jesem uz kdysi dotsal na testovani B3000 a od zacatku ma nekolik zavad, takze tento model rozhodne lespi neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, měsíční pronájem vyšší o 2,50,-Kč (bez DPH) oproti B3000 také nesvědčí o horším či jednodušším zařízení...

Jen jsem chtěl ostatní případné zájemce seznámit s vlastními zkušenostmi, protože vlastnosti, kterými SA700tka oplývá, jsem opravdu nečekal a její pořízení považuji za dlouhý krok zpět.

Ehm když koukám do ceníku, tak ten Kaon SA700 je levnější oproti Kaonu B3000 resp. 4003.

 

Jak pronájem, tak prodej.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Tak to by me zajimalo co mam za pekelny stroj - v systemovych info je model K-B3000HDCO - ma externi zdroj, signal vypnuty prisroj neprevadi a hard ma kapacitu 500 GB - tak to asi sestavili v upc nejaky prototip :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus psal ze maji identicky firmware tak to bude mozna tim.

Co se týče cen pronájmu CAM/Handan 5000 50/mes, Kaon SA700 70/mes, Kaon 4003 100/mes.

Handan smejd obrazove, Kaon SA700 funkčně a ovládáním, PVR nepoužitelné a proto ho vracim. Kaon 4003 nemel jsem tu čest, ale vedlejsi trobleshooting vlakno hovori za vse. Takze za me doporuceni, kupte si CAM pripadne novou TV s CAM :-)

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Naprosto nedoporučuji pořízení Kaon SA700. Ve srovnání s B3000 nemá jedinou výhodu (externí disk - na co, pokud z něj nelze nic přehrát mimo přístroj, snad aby byl pěkně na očích a zkrášloval okolí ?).

Namátkou: naprosto katastrofální "levný" design s kartou trčící z černého předního panelu ven, externí trafo integrované do vidlice, takže na rozbočce 220V už vedle něj nic nezapojíte, nesmysly a nelogičnosti v ovládání (jednou se v info o programu roluje zeleným, jindy modrým tlačítkem, někdy se z nabídky odchází opětovným stlačením, jindy tlačítkem Exit), DO s nesmyslně rozloženými tlačítky, jeden tuner a tedy nutnost sledovat to, co se nahrává a nemožnost nahrávat dva programy, o potížích s trháním, vypadáváním obrazu či zvuku při přehrávání nahraných pořadů ani nemluvě. Mně se navíc ani nepodařilo nic nahrát, pokud je "přístroj" v režimu Standby. "Přístroj" se sice podle časového nastavení nahrávaní zapne, něco dělá, nakonec se vypne ale nahrané není nic...

 

Toto rozhodně není PVR, to je krám! Po UPC budu chtít vrátit původní B3000.

 

Naprosto souhlasím, ještě bych dodal že má špatně čitelné písmo v EPG a byrvy - šedá na šedé pod kurzorem bílá na oranžové je při sledování TV z dálky velmi špatně čitelné. Stipidita DO je až zarážející. Například pokud je jakákoliv hláška na obrazovce napřed ji musíte zrušit, jinak nebere další příkaz. Šílené je, že stejná akce se v různých menu dělá pokaždé jiným tlačítkem. Nejčastěji používaná tlačítka jsou na nejhůř nahmátnutelných místech, zatímco na těch nejlepších jsou funkce jako přepínání TV/Rádio nebo TV/STB - které dokonce nedělá vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím..včera mi technik UPC přinesl tento box..říkal,že zhruba 20 minut mi nepůjdou všechny kanály,ale je to už 24 hodin a stále mi nejdou programy,jako Nova sport,Eurosport atd..

 

Přitom jsem jinou službu neměnil,šlo jen o výměnu setopboxu.

 

Řekne mi někdo po jak dlouhé době se mi aktivují všechny mé programy?Nebo mám nějak čachrovat s kartou?

 

Pro rejpaly:samozřejmě mám tyto programy zaplaceny :D

 

Děkuji za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník rosswell

Prosím muže mi někdo poradit jak si uspořádat stanice podle svého gusta?Když dám menu Editace seznamu kanalů,tak dole mám jen změna seznamu když zmáčknu červené tlačítko,tam když dám přeskoč tak vybranou stanici přidám do pravého sloupce ale to je tak vše co mi to nabídne,nevím si rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...