Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Kaon ma krome HDMI pro propojeni s TV i SCART a loop out koaxialni vystup takze moznosti propojeni mas lepsi nez u Handanu 5000

edit: dnes opet dalsi UPGr. po spusteni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jeden scart? Ale ten starý CV5000 má dva a oba jsme využívali. Televizor mám Samsung LE26C450 - snad by se to s ním dalo nějak propojit i bez scartu? Protože kombo ten scart potřebuje - aspoň myslím. Jeden scart jde do tv, jeden do komba.

 

Jinak mě napadlo, ale nejsem si jistá, jestli by to šlo - v domě máme ještě pořád společnou anténu, je možné ji připojit na normální STB z obchodu a dál do komba (chytili by sme tak o něco více programů, než pouští UPC - tedy těch pouhých 14), no a do televize bych koupila CA modul s kartou - teď jde o to jestli by se to třeba nějak nerušilo - ty dva signály - jeden z upc do tv a jeden ze společné domovní antény do videa - protože kombo bude pro signál zřejmě průchozí a už teď, když nahráváme kombem, musíme vypnout STB, aby to nedělalo duchy. Ale asi by nebylo možné se dívat na film z UPC a nahrávat přitom jiný kanál z antény?! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV propojis pres HDMI, combo Scartem

ale koukal jsem ze tato TV ma DVB-C tuner takze bych urcite koupil CA modul at uz kvuli kvalite obrazu tak hlavne uzivatelske privetivosti

a na combo bych si pripadne nechal ten Handan 5000 protoze full HD pres Scart stejne nevyuzije

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dnes mi přivezli nový settopbox, tak jsem hned naladil HD programy. Bohužel například na ČT1 HD (Prima family HD) některé pořady (i když mám nastaven formát TV 16:9 - plná obrazovka) jsou vysílány s "ořezanými stranami". Omlouvám se za blbej dotaz, ale jde nějak nastavit aby byly všechny pořady "roztáhlé" po celé TV bez deformace? Nebo to "oseknutí" musím vydržet?

 

A ještě jeden dotaz - běží na těchto HD programech totéž co v klasickém vysílání bez HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K první části otázky: obrázem není deformovaný, je vysílaný tak jak byl vytvořen, t.z. 4:3 a jelikož se v HD vysílá 16:9 tak jsou vloženy ty černé pruhy po straně (to vkládá ten kdo program vysílá ČT, Nova, Prima, Barrandov). K roztažení obrazu může dojít nastavením na TV, některá to umí, ale tím naopak dojde k deformaci obrazu.

 

U většiny HD programů co vysílají i SD je stejný programing

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavne pisou zakoupit nikoliv zakoupit nebo pronajmout...

a ten tvuj test nekde uz visi? me se treba vcera 2x seknul viz. jine vlakno a po restartu fungoval normalne, znamy co ma vedle CA kartu zadny vypadek neregistroval, me to psalo chybi AV signal.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...