Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Podařilo se Vám udělat něco v nastavení kanálů s předdefinovanými názvy jako FILM, ZPRÁVY, DOKUMENTY atd.? Vidět jsou (sice šedě), ale co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s předdefinovanými názvy je to tak, jak píše výše Standa, byla to moje chyba, díky.

Ale mám větší problém, již zde dříve zmiňovaný. Podařilo se Vám někomu vyřešit stav, že při každém zapnutí set-top boxu se asi na 5 minut objeví hlášení "Seznam programů změněn, čekejte prosím"? Myslel jsem, že se to stabilizuje, ale problém přetrvává. STB mám od pondělka nové, tedy si myslím, že s updatovaným software.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v současné době se mění a vypínají frekvence jednotlivých muxů jak je uvedeno ve vedlejším vlákně tak proto aktualizace seznamu programů probíhá často, pokud by se to neusadilo zkus resetovat stb do tovarniho nastaveni.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v sobotu restart do továrního nastavení a během včerejška 3x zapnutí asi s dvouhodinovou přestávkou stanby a 3x hlášení "Aktualizace programů...." :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...