Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomas_35
tlacitkem Display jsem to zkousel prepnout na 1080p konkretne na HD programu problikne mi cerna obrazovka a pak se vrati na 1080i

mam ho druhy den obraz OK coz jsem predpokladal z prechodu SD na HD, ale uz asi 4x probehl UPGr, temer po kazdem spusteni lokalita Praha pro technika. Po asi trech minutach vybehne okno ze byl aktualizovan seznam stanic, ale nic noveho jsem tam nenasel, krome toho ze rozhodi frekvenci pro OTA na 4xx ktera je nefunkcni z 658 ktera funguje, ale novy fw aktualne nenabidne

vypinani automaticke aktualizace jsem nikde nenasel, vypinani pri necinnosti tv take nefunguje (HDMI + Samsung TV)

dost mi vadi pomaly nabeh s hlaskami boot, init... snad 15 vterin. to bezi na nejakem linuxu nebo proc to tak dlouho trva?

handan 5000 pouze probliklo modre okno UPC a ihned vysilal

 

To je divné. Mám též HDMI (dodaný s HD boxem) + Samsung TV (LE40A559) a problém s 1080p nemám. Seznam stanic si aktualizuji sám. Ten start je dost problematickej zvlášť když se to zasekne při "boot" a pomůže pouze restart. Asi bych to ale překousnul. Co mi ale vadí víc je problém s nahráváním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník opatov

1080p, tlačítkem DISPLAY jak píše tomas, chodí nezávisle na SD i HD, propojení HDMI fw původní. U dálkáče zlobí tlačítka, 2 impulzy místo jednoho. Při startu naopak musím zmáčknout 2x, boot do 15 s. Připojený HDD možno použít po 30 s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1080p asi Samsung LE23R86 (HD Ready) nezvlada takze to to bude TV

dalkac Display funguje v sekvenci 1080i, 720p,576p, 1080p, ale jak rikam problikne cerna obrazovka a vrati se na 1080i

kdyby k tomu byl pripojen HDD tak dlouhy start jeste pochopim, ale bez moc ne, kdyz Handan CV5000 startoval asi 2 vteriny

stanice si take aktualizuju sam, presto probehl nekolikrat UPGr.

vy co mate Samsung TV, nenasli jste nahodou kod pro DO Samsung?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

042 jsem zkousel a nefunguje a pak mi doslo ze to je naopak pro DO Kaon HD PVR na ovladani TV Samsung.

DO k tomuto levnejsimu HD boxu programovani DO nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

 

jsem totální laik v této oblasti, tak se předem omlouvám za blbou otázku, ale dá se k tomuhle STB připojit videorekordér? Myslím, tím kombo co nahrává na DVD i VHS a s velkou pravděpodobností nemá digi tuner.

Máme ten CV5000 a video s tím propojené máme, i když můžeme nahrávat všehovšudy jen 14 programů. No a jestli u tady u toho nového STB bude aspoň tohle zachováno? Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...