Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník clown

Zdravím. Prehrabal som sa stránkami o KCF-SA700, ktorý som dostal od UPS ako výmenu za vadný Handan CV-5000. Nikde som to tu nenašiel, ale pre istotu sa opýtam: Riešil už niekto nastavenie zvuku pre jednotlivé programy? Starý Handan túto možnosť poskytoval a vzhľadom na veľmi rozdielne úrovne hlasitosti jednotlivých programových staníc som ju značne využíval. Má Kaon KCF-SA700 možnosť takéhoto "lokálneho" nastavenia hlasitosti?

U troch programov HBO 2 DH, HBO Comedy HD a Cinema 2 HD dosahuje kvalita (alebo úroveň?) signálu (spodná žltá stupnica vpravo od ikony satelitu pri INFO zobrazení) hodnôt maxiálne 20-40%. Ide to nejako ručne doladiť alebo musím konzultovať s UPC? Ostatné programy sú v pohode, skoro vždy 100%/100%.

Ďakujem ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bedra2012

Před týdnem jsem si zakoupil uvedený přístroj, solidní od UPC je, že ho můžu 14 dní vyzkoušet, jednalo se mi o nahrávání na externí disk - kvalitní Verbatim 500 G, týden na tom makám, nejsem sice profík, ale něco o tom vím, výsledek - výborný jako box, super obraz, veškeré ovládání přes menu, editace, vše chodí OK, někdo na to sice nadává, ale já s tím problémy nemám, ale to je asi tak vše...použití pro nahrávání na externí disk pro mě naprosto k ničemu, dle mého subjektivního názoru to neumí vůbec nic, od nastavování nahrávání až po kvalitu nahrávky - roztrhaný obraz, přeskoky, někdy není začátek jindy konec, posuny obrazu nepravidelné, na display nesmyslné hlášky, bez možnosti sledování stavu provozu, snad jen číslo kanálu, prostě jeden velký průšvih, byl jsem na to různě upozorňován, nevěřil jsem, že někdo může toto poskytovat...Technici UPC jsou super, nechápu, proč na ten šmejd neupozorní, vlastně nemůžou, vyhodili by je. UPC stále zdražuje, prý zkvalitňuje služby, ale poskytují takové zmetky...pokud je někdo spokojen prosím o radu kde při nahrávání na ex disk dělám chybu. Ale prosím rychle za tři dny ho vracím. Moc dík, a ostatní varuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si staci procist tohle vlakno a budes o tom mozna neco vedet, ja mam zkusenosti jen s nahravanim na flashky a vysledek uplne stejny jako popisujes.

Ted tu mam poruce 1TB HDD WD Elements, tak ho zkusim,

jinak na Kaon by mel vyjit novy firmware, ktery snad nektere neduhy odstrani, uvidime, ale kdy to bude netusim, porad se to nejak odklada,asi to jeste nemaji uplne vyladene, udajne to nabidne i nektere interaktivni funkce, ktere bude mit STB Horizon.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Milav

Já si na tento STB příliš stěžovat nemůžu - obraz výborný, programování záznamu funguje bez problémů - akorát si musí člověk dát při programování pozor a přepnout v okně záznamu ze Sledovat na Nahrávat (jinak se nic nenahraje). Začátky jsou posunuté díky TV stanicím (hlavně Nova,Prima mají až 20min rozdíl proti programu), proto na konci každého nahrávání přidávám cca 20 min, zatím se nahrálo všechno bez problému (za cca 3 měs.).

Používám STB hlavně na nahrávání (v telce mám CI modul).

Nahrávám na http://www.alza.cz/toshiba-stor-e-plus-2-5-500gb-d1145867.htm#alternativy - absolutně bez problémů, v menu STB u PVR mi u tohoto disku dokonce ukazuje přenosové rychlosti pro čtení-zápis okolo 130 mb/s a zápis i pro HD. U předešlého Verbatimu 250Gb mi ukazoval jen cca 40 mb/s a záznam jen pro SD (HD vypadávalo, bylo nekoukatelné) takže i na disku dost záleží.

Posun u nahraného pořadu - buď rychloposuvem nebo tlačítkem Skip (u něj jde v menu v PVR nastavit, jak dlouhé mají být skoky na jeden stisk).

Timeshift - v manu PVR jde nastavit buď 40 nebo 60 min nebo vypnout.

 

Abych jen nechválil - změna z Oblíbených na Celkový seznam po nahrání pořadu mě taky štve, vadí mi taky , že není na displeji žádná signalizace nahrávání (R nebo aspoň dioda)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...