Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník namestekw123

No je fakt ze si nechci kupovat nic kdyz me do ted televize a vse ostatni funguje dobre. asi bude nejlepsi jim zavolat at si stim poradeji a nebo vezmou si to zpatky ted chteji jeste zdrazovat a jeste abych si kuli jejim novym STB kupoval novou televizi to to radeji zrusim uplne. televize ma bohuzel jen scart nic jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
No je fakt ze si nechci kupovat nic kdyz me do ted televize a vse ostatni funguje dobre. asi bude nejlepsi jim zavolat at si stim poradeji a nebo vezmou si to zpatky ted chteji jeste zdrazovat a jeste abych si kuli jejim novym STB kupoval novou televizi to to radeji zrusim uplne. televize ma bohuzel jen scart nic jineho.

Nechci ti brát iluze, ale s tímto uspěješ jenom sotva. Prakticky žádnej dnešní HD přijímač - a je jedno jestli pro kabelovku, pozemák nebo satelit - už nemá 2 scarty. Takže toto není chyba UPC, ale zákonitej vývoj. Za pár let už tam nebude scart ani jeden a tento konektor definitivně zmizí v propadlišti dějin. Něco podobnýho je vidět u počítačů, kde sehnat novou grafárnu s analogovým TV výstupem je nadlidskej výkon, pokud se to ovšem vůbec zadaří - všude jenom digitál HDMI, DVI nebo analog D-Sub. TV out nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník namestekw123

Ano na televizi mam vstup klasika antena a scart. nic jineho. Nic mene jsem tam volal a je moznost ze by me daly jinej ktery ma 2x scart ale platil bych vic za najem. pred vymenou jsem byl ujisten ze vymena se dela kuli modernizaci pristroju ze me to nebude nic stat a ejhle ted musim platit takze je to pekna zlodejna nestaci ze jsem jim za cela leta v najemnem zaplatil pocitam nekolik pristroju STB jeste chteji vic takze to uz je na me dost nevim proc bych mel kuli tomu doplacet takze snima ukoncim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na televizi mam vstup klasika antena a scart. nic jineho. Nic mene jsem tam volal a je moznost ze by me daly jinej ktery ma 2x scart ale platil bych vic za najem. pred vymenou jsem byl ujisten ze vymena se dela kuli modernizaci pristroju ze me to nebude nic stat a ejhle ted musim platit takze je to pekna zlodejna nestaci ze jsem jim za cela leta v najemnem zaplatil pocitam nekolik pristroju STB jeste chteji vic takze to uz je na me dost nevim proc bych mel kuli tomu doplacet takze snima ukoncim.

 

A co Vám tady psali výše? Že moderní přístroje 2x scart prostě nemají. Takže udělali modernizaci, přesně jak Vám říkali. Výměnu máte zdarma a máte snížený pronájem na novější zařízení.

 

A neplatil jste si přístroj, ale jeho zapůjčení. Za zapůjčení čehokoliv se platí do té doby, dokud máte věc zapůjčenou. Platí to u STB, lyží, auta ... A délka zapůjčení záleží na obou stranách.

Jestli nechcete platit za pronájem, můžete si zařízení zakoupit. Budete mít standardní 2 letou záruku. U zapůjčeného zařízení máte neomezenou záruku, kdykoliv Vám vadný kus vymění. Staré STB jsou bohužel na konci životnosti jak po stránce HW, tak i z hlediska SW.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník namestekw123

Jak jsem koukal tak zminovane STB KCF-B3000 HCO nebo KCF-B4003 HCO maji 2x scart tak nevim kdyz jsem mel celou dobu STB s 2scart tak proc me ho zase nedaji tak jak to bylo u starsiho a proc mam platit vice. Snad to maji dodrzet kdyz to melo 2xscart a potrebuji ho tak me to maji dat bez zvyseni poplatku snad ne. Ja jsem si zmenu nezadal tak proc bych mel teda platit vic mam smlouvu tak by to mely dodrzet ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem koukal tak zminovane STB KCF-B3000 HCO nebo KCF-B4003 HCO maji 2x scart tak nevim kdyz jsem mel celou dobu STB s 2scart tak proc me ho zase nedaji tak jak to bylo u starsiho a proc mam platit vice. Snad to maji dodrzet kdyz to melo 2xscart a potrebuji ho tak me to maji dat bez zvyseni poplatku snad ne. Ja jsem si zmenu nezadal tak proc bych mel teda platit vic mam smlouvu tak by to mely dodrzet ne.

A ti co mají smlouvu ještě s Karnevalem atd. mohou požadovat UTK box na příjem CATV?

 

Kde ve smlouvě máte něco o tom, že Vám UPC zapůjčí zařízení s konkrétními parametry? Viz. VOP:

 

7. Pronájem Přijímacích zařízení

7.1. Co je Přijímací zařízení ?

Přijímací zařízení je zařízení, které Vám umožní užívat naše Služby, tzn. přijímat náš signál. Jedná se např. o modem, set-top-box atp. Přijímací zařízení Vám podle konkrétní nabídky buď pronajmeme, zdarma vypůjčíme nebo prodáme. Prodej Přijímacích zařízení je upraven zvlášť ve Všeobecných obchodních podmínkách prodeje Přijímacích zařízení.

 

7.2. Pronájem Přijímacího zařízení

Pokud se rozhodnete, že si Přijímací zařízení chcete pronajmout, platíte za pronájem pravidelné měsíční poplatky ve výši určené v ceníku. Vyúčtování a úhrada poplatků za pronájem Přijímacího zařízení probíhá stejným způsobem jako u vyúčtování Služeb.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...