Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

..........Zapůjčenej set-top-box musí splňovat jedině to, aby šel nějakým způsobem propojit s televizorem a daly se sledovat programy. Cokoliv jinýho (víc scartů, USB, LAN) je nenárokovej bonus navíc a když je, tak je a když není, tak prostě není. A pokud to dotyčnej jedinec nechtěl měnit, tak měl výměnu rázně odmítnout a ne teď brečet nad rozlitým mlíkem.- "...takže UPC je teď ve fázi, kdy HANDAN 5000 likviduje a místo něj dávají tento KAON. Přesto, že s tím nesouhlasím, nedávají mi na výběr. Prý by byl jednoho dne starý STB nefunkční. Jsem naštvaná, nevyhovuje mi :x ... Každou stanici abych dolaďovala na TV a stejně to není tak jak jsem byla zvyklá. ... Zvuk je u každého programu jiný, takže stále mít ovladače v rukou. A nejhorší, jak mě teď po chvíli sledování bolí oči. To se mi nikdy dříve nestalo. Nic nahrávat nepotřebuji, HD kvalitu také ne. Mně stačí STB pro nenáročné klienty, jenže UPC jinou alternativu nemá, takže nevím co s tím. Pokud bych sehnala ještě nějaký HANDAN, obávám se, že by mi k němu nedali akt. kartu...Bude lepší od nich odejít? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chces Handana CV-5000, tak jedinym resenim asi je koupit ho nekde z inzeratu a pak do nej dat CA modul s kartou, ktery si koupis nebo pronajmes u UPC, fungovat to bude,

ale ja radim chvily jeste pockat, v beznu ma vyjit na Kaona novy firmware, ktery cele menu uplne zmeni a vse by melo byt fukncnejsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přemýšlím :roll: ... Píšete dát CA modul s kartou do, příp. mého, STBu. Tzn. samotnou kartu, ne? Omlouvám se, jsem totální laik a musím vše vědět přesně :lol: ...A pakliže kartu vložím, neovlivní karta samotná nějak ten STB. Už jsem do UPC volala hned poté, co HANDAN vyměnili, že mi to nevyhovuje a operátorka mi právě nabízela alternativu ještě ten CA modul. Jenže do naší TV jej nejde asi dát, i když stará není. Ani nevím, jestli by to něco vyřešilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Děkuji za názory. :) Zatím jsem našla jen tento HANDAN, nevím jestli bude stejný jako ten co jsem měla. :roll:

http://www.antena.cz/set-top-boxy/stb-h ... t-stribrny

Každopádně se informuji u UPC na pronájem CAMu s kartou...

Do toho nedáš CAM, má to jenom slot na kartu, což nelze (karta je vždy párovaná buď s konkrétním CAM nebo set-top-boxem, ovšem pouze tím od UPC). Koupit může třeba toto: http://www.omko.cz/ab-cryptobox-650-hdc/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...