Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

dotaz na nahrávanie na USB

 

- nahrávanie na USB klúč funguje včetne SD aj HD programov, prehrávať nahratý obsah ide bez problémov aj na PC

- problém je akurát ten že nahráva len hodinu, (štandardne spustím nahrávanie a po hodine to samé skončí, žiadne EPG ani plánovanie nepoužívam)

(na USB je miesta dosť) má niekto rovnaký problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bedra2012

Co se mého názoru týče, je tento set-top-box dobrý pouze pro sledování UPC programů, pokud ho někdo chce použít na nahrávání na externí disk, je to katastrofa...seká se, kostičky, (signál přitom OK..) info na disp. k ničemu, nastavení nahrávání, čas, datum, nerespektuje, dělá si co chce, mám ještě Kaon PVR, ovladače jsou identické, každý ovládá obě zařízení, při formátování ex. disku jsem si vymazal vše na HDD PVR - sice moje blbost, ale nechápu proč není každý ovladač odladěný, žádné upozornění...kdo je takový cvok jako já, má PVR, a chce si pomocí boxu rozšířit paměť, tak má smůlu, ovládáním jednoho, ovládá i druhý...

Hlavně pozor na vyzkoušení a vrácení do 14 dní !!! Jednak Vám operátoři budou dávat návody jak postupovat při vrácení, každý Vám dá jiné informace, když prošvihnete termín, máte smůlu, když termín stihnete, přesto Vám, pokud budete na přelomu účtování přístroj naúčtují, vracení peněz Vám přidělá šediny....

Pro moji potřebu, naprostý šmejd, kdo má jiné zkušenosti, rád se poučím... navíc o tom prý vědí, za pár týdnů by měl být nový model...Jinak, operátoři, technici jsou příjemní, ale pravdu a přesné tech. info. Vám beřeknou... nesmějí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bedra2012 , ja nahravam na SD kartu cez USB citacku HD filmy a dokumenty a este sa mi netastalo aby nahravka sekala, alebo vypadavali kosticky. Nahravky potom ukladam na HDD v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja som zacal mat v poslednej dobe problem s nahravkami a naslednym prehranim na PC.

Napriklad z STV2 mi to v PC ide prehrat uplne normalne bez problemov.

Ale z Eurosportu mi to vyhodi, "Neda sa vykreslit subor" a ked si dam subor do Mediainfo tak mi tam nic nezobrazi, ako by tam ziadny ani nebol.

Pritom v Boxe ide vsetko prehrat OK.

 

Neviete, kde moze byt problem.

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ma napadlo, ale preco niektore su a ine nie. A da sa to nejako odkodovat, ci ani nie. Mne totoiz ide o zaznam s ceskym komentarom a ten box nebudem mat do smrti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...