Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Zapůjčenej set-top-box musí splňovat jedině to, aby šel nějakým způsobem propojit s televizorem a daly se sledovat programy. Cokoliv jinýho (víc scartů, USB, LAN) je nenárokovej bonus navíc a když je, tak je a když není, tak prostě není. A pokud to dotyčnej jedinec nechtěl měnit, tak měl výměnu rázně odmítnout a ne teď brečet nad rozlitým mlíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Tomus, to asi bude jen STB Horizon, nikoli rekorder?

(Ale jestli i rekorder, tusi se kdy, a jestli bude pouzitelnejsi nez Kaon - ta verze, co ma zdroj na drate, misto uvnitr?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bongorado

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně Kaon KCF-SA700. V poslední době se mi stává, že po zapnutí nejdou ztlumit kanály ovladačem na Kaon, ale pouze ovladačem na televizi. Dělají to jen některé kanály a jen někdy. Většinou je na tom kanále na výběr další zvuková stopa v CZE a ta už ztlumit jde. Nezaznamenal někdo něco podobného?

Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně Kaon KCF-SA700. V poslední době se mi stává, že po zapnutí nejdou ztlumit kanály ovladačem na Kaon, ale pouze ovladačem na televizi. Dělají to jen některé kanály a jen někdy. Většinou je na tom kanále na výběr další zvuková stopa v CZE a ta už ztlumit jde. Nezaznamenal někdo něco podobného?

Předem děkuji za odpovědi.

 

Když máte zvuk v AC3, STB posílá rovnou neredukovaný signál k TV v AC3 kodeku přes HDMI, v tomto případě nejde ztlumit ani měnit hlasitost na STB.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bongorado

Děkuji za odpověď. Mě šlo právě o to, že to dělá jen někdy a jediné co pomůže, je zvolit na daném kanálu (např. TV Nova) druhou zvukovou stopu - jsou na výběr dvě. U té druhé už jde měnit hlasitost na ovladači od STB a nebo ztlumit zvuk na televizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja som chybajuci druhy scart vyriesil objednavkou druheho boxu ktory davaju na SK za1,9 € mesacne a to este stary model STB Handan CV-600. Sice je to polozka 1,9€ naviac, ale oplati sa mi to, nakolko mam este dobry stary model TV a DVD rekorder s HD. A kupovat Novy TV-Full HD nemam chut, pockam si na 4K. Platit za dva prijimace 3,8 € je aj tak menej, ako za jeden prijimac s HD 4,9€ ktory ma sice dva scarty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...