Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Zdravím.Vyměnili mi CV6000 za Kaon SA700.Po těch negativech zde jsem měl obavy,ale jsem mile překvapen a spokojen.Svižné,přehledné,graficky přívětivé a dobře čitelné.Obraz parádní.Pokud se týká toho nahrávání na DVDrec,tak ať mám nastaveno RGB nebo CVBS,tak to vpohodě nahraje.Rovněž na ext.disk nahrává bezproblémů.Jenom bych prosil o radu:

STB mám do TV napojený HDMI.Skartem je spojený s DVD a z toho skartem do TV. Do STB mám koax,ten jde do DVD a z DVD do TV.Tak mohu dle potřeby nahrávat,pouštět STB,DVD,TV. Když však pustím STB,tak se TV automaticky přepne do AV(v SD) a pro HD musím TV ručně přepínat na výstup HDMI.Dělá to tak to přepojení přez DVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ales1498650428

Podle mého to s DVD nemá nic společného. TV má zřejmě nastavení, že jakmile je na SCART vstupu signál tak se automaticky přepne na zdroj SCART. Mě to dělá taky. Dělá mi to jak HDD videorekordér, tak to dělal starý Handan, stejně tak Kaon a i teď STB od TechniSat. Kvůli tomu jsem odpojil SCART z STB (stejně to nepotřebuju - v TechniSat mam zabudovaný disk a na něj nahrávám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

S Technisatem je to jasné,nahrávky lze použít do PC. U Kaona to však nejde,proto nahrání na DVDrec je možnost jak to následně do PC dostat.Hold s tím skartem budu muset žít.Díky za odezvu.

 

To s tím pinem bych mohl zkusit,- díky! Ale bude mi potom TV spínat DVDrec,když ho pustím? A ten pin kde? - mezi STB a DVD ,nebo DVD a TV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Tak jsem z TV odpojil skarty (DVD a Video) a po spuštění STB se TV nepřepne ani na AV. Má se to vůbec přepnout automaticky? Jak to funguje vám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ales1498650428

Mně se to přepíná automaticky, anebo si ovladačem ze zdrojů můžu vybrat jako zdroj SCART (popřípadě HDMI, nebo jiný ze vstupů). Je digitální LCD televize Hitachi. Typ teď nevím, koupená tak před 2 a1/2 rokem.

I u staré analogové CRT televize Grundig (typ už taky nevím) se to při signálu na SCART přepnulo samo, nebo jsem mohl přepnout ručně stisknutím AV na ovladači. Jiné vstupy to tenkrát nemělo.

Jinak přepnout na SCART šlo u obou televizí nezávisle, jestli je něco na něm připojené. Prostě pak byla černá obrazovka.

 

Ono to bylo dost protivné. Když začal nahrávat HDD videorekordér a díval se třeba člověk na televizi, tak se to samo přepnulo. Ono by možná nebylo od věci, kdyby se v případě puštění TechniSat automaticky přepnulo na HDMI, kterým je na TV napojen, protože na rozdíl od videorekordéru se TechniSat při nahrávání časovačem neaktivuje ze standby režimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...